1 грудня Полтавському автоагрегатному заводу виповнюється 67 років

До ключової для підприємства дати підійшли із певними здобутками, насамперед, високим обсягом реалізації продукції і модернізацією на підприємстві. Більше про здобутки заводу принагідно до 67-ї річниці – далі у випуску.

1 грудня далекого 1945 року було створено підприємство, що нині є провідним у світі з виробництва систем для колісних транспортних засобів – Полтавський автоагрегатний завод. На даний момент це – єдине в Україні і чи не найбільше серед країн СНД спеціалізоване підприємство, що виготовляє гальмівну апаратуру для великовантажних авто. Нині у пріоритеті керівництва заводу – оновлення продукції, що випускається, підвищення її якості та надійності, впровадження сучасних технологій на всіх етапах виробництва. Втім, є для заводу і речі сталі – традиції. Те, із чого все починається.

/Роман Черняк, генеральнй директор ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Завод починається, напевне, з кінчика олівця конструктора, чи, говорячи сучасною мовою, – із комп'ютерної мишки. Все це потім втілюється у метал, вантажі і створює цілу історію/

За попередніми підсумками року поточного, зазначають на автоагрегатному, підприємство зберегло стабільно високий обсяг реалізації продукції – на загальну суму майже 92 млн.грн. У загальному обсязі відвантаженої продукції доля експору складає 81%. Все це, певні на заводі, – заслуга роботи дружного більш ніж тисячного колективу заводчан, кожен із яких, певне керівництво, сумлінно виконує свої обов'язки.

/Роман Черняк, генеральнй директор ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Працюючи над створенням систем безпеки, головне – це відповідальність, чесність та порядність. Тому що у нашій роботі потім ми відповідаємо за життя/

У планах підприємства – і надалі працювати над модернізацією, розширювати ринки збуту, продовжувати роботу над залізничною тематикою, аби до чергової річниці заводу підійти із новими здобутками.

Стрічка новин