«Григорій Сковорода і Паїсій Величковський: постаті на тлі епохи»

«Григорій Сковорода і Паїсій Величковський: постаті на тлі епохи» – саме цій темі присвятили Всеукраїнську науково-практичну конференцію, ініціатором якої виступив Полтавський університет економіки і торгівлі. До вишу запросили науковці з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Херсона, Миколаєва, Переяслава-Хмельницького.

/Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький

Економіка наша, політика, соціальні проблеми, вони прямо пов'язані із духовністю, тому що все залежить від духовності/

Конференцію присвятили 290-річюю від Дня народження видатних представників ранньомодерної культури, уродженців Полтавщини Григорія Сковороди і Паїсія Величковського. Організатори свідомо поєднали ці дві непересічні постаті, побачивши у них топологічну збіжність, акцентували увагу на специфіці життя та творчості, їх внесок у національну і світову культуру. В рамках конференції була представлена виставка ляльок-мотанок і підготовлена бібліотекою ПУЕТу книжкова виставка.

І організатори, і запрошені фахівці певні: подібні заходи, зокрема, на базі вишу, проводитимуться і надалі.

/Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький

Співпраця ця дуже важлива, бо економісти наші мають знати основи духовності, основи спілкування з Богом, заповідей, як ми повинні жити, господарювати, бо Бог хоче, щоб людина піклувалась про землю і саму себе, як вона має стати людиною власне/

Стрічка новин