Обласний перинатальний центр оглянули київські експерти

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Оглядини нещодавно зведеного обласного перинатального центру пройшли успішно. До Полтави прибули експерти із Києва, аби дати свою оцінку новому закладу. Очолив столичну делегацію керівник національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства» Віктор СІрман. Більше про експертну оцінку знають наші журналісти.

Зовсім скоро перші відвідувачі переступлять поріг нового обласного перинатального центру, який звели в рамках відповідного національного проекту. Нагадаємо: відпочатку медзаклад мали збудувати у 2013 році, втім, відповідні тендерні процедури, а потому – і власне будівництво розпочались вже цього літа. У 7-ми поверховому закладі загальною площею 8 тисяч м2 вже усе готово для прийому пацієнтів. Тож цими днями оглянути перинатальний центр до Полтави прибула делегація із Києва на чолі з керівником національного проекту «Нове життя – нова якість материнства і дитинства» Віктором Сірманом. На гостей зі столиці екскурсія справила велике враження. Відділення інтенсивної терапії, пологове відділення, індивідуальні пологові та післяпологові зали – усе зведено за сучасними європейськими стандартами.

/Віктор Сірман, керівник національного проекту «Нове життя – нова якість материнства і дитинства»

Я бачу, що тут все функціонує і працює, всі системи під'єднані, і центр готовий до роботи/

На базі перинатального центру також створений навчально-тренінговий центр для навчання лікарів-неонатологів, анестезіологів, акушерів-гінекологів.

/Віктор Лисак, начальник ГУ охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації

Мені сьогодні ставили питання по лікам. Я хочу зауважити, що всі ліки, препарати є, і вони будуть надаватися безкоштовно/

Приблизно 4-5 грудня медична громада Полтави очікує на отримання сертифікату на введення в експлуатацію обласного перинатального центру.

/Віктор Сірман, керівник національного проекту «Нове життя – нова якість материнства і дитинства»

Лунає таке питання: «Цей заклад для багатих чи для бідних?». Ми звикли, що якщо все зроблено добре і на високому рівні, то для багатих. Тут все створено для тих людей, які цього потребують/

Крістіна Криженко

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію