Обласний перинатальний центр оглянули київські експерти

Оглядини нещодавно зведеного обласного перинатального центру пройшли успішно. До Полтави прибули експерти із Києва, аби дати свою оцінку новому закладу. Очолив столичну делегацію керівник національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства» Віктор СІрман. Більше про експертну оцінку знають наші журналісти.

Зовсім скоро перші відвідувачі переступлять поріг нового обласного перинатального центру, який звели в рамках відповідного національного проекту. Нагадаємо: відпочатку медзаклад мали збудувати у 2013 році, втім, відповідні тендерні процедури, а потому – і власне будівництво розпочались вже цього літа. У 7-ми поверховому закладі загальною площею 8 тисяч м2 вже усе готово для прийому пацієнтів. Тож цими днями оглянути перинатальний центр до Полтави прибула делегація із Києва на чолі з керівником національного проекту «Нове життя – нова якість материнства і дитинства» Віктором Сірманом. На гостей зі столиці екскурсія справила велике враження. Відділення інтенсивної терапії, пологове відділення, індивідуальні пологові та післяпологові зали – усе зведено за сучасними європейськими стандартами.

/Віктор Сірман, керівник національного проекту «Нове життя – нова якість материнства і дитинства»

Я бачу, що тут все функціонує і працює, всі системи під'єднані, і центр готовий до роботи/

На базі перинатального центру також створений навчально-тренінговий центр для навчання лікарів-неонатологів, анестезіологів, акушерів-гінекологів.

/Віктор Лисак, начальник ГУ охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації

Мені сьогодні ставили питання по лікам. Я хочу зауважити, що всі ліки, препарати є, і вони будуть надаватися безкоштовно/

Приблизно 4-5 грудня медична громада Полтави очікує на отримання сертифікату на введення в експлуатацію обласного перинатального центру.

/Віктор Сірман, керівник національного проекту «Нове життя – нова якість материнства і дитинства»

Лунає таке питання: «Цей заклад для багатих чи для бідних?». Ми звикли, що якщо все зроблено добре і на високому рівні, то для багатих. Тут все створено для тих людей, які цього потребують/

Крістіна Криженко

Стрічка новин