Уже зараз майбутнім абітурієнтам потрібно обирати навчальний заклад

Із цією метою у Полтаві вкотре пройшла виставка «Освіта-2012». Тут вищі навчальні заклади та професійно-технічні училища презентували власні досягнення своїм майбутнім студентам.

У цих молодих людей випускні іспити, тестування попереду, але вже зараз вони замислюються над тим, який виш обрати для подальшого навчання.

/Катерина, абітурієнтка

Є деякі плани, але вони постійно змінюються. На даний момент думаю з приводу будівельного інституту і аграрної академії/

Зробити правильний вибір абітурієнтам уже 8 рік поспіль допомагає виставка-презентація «Освіта». Цьогоріч у ній взяли участь представники усіх навчальних закладів Полтави I-IV рівнів акредитації. Адже коли, як не зараз, влаштовувати подібні виставки, говорить заступник Полтавського міського голови Світлана Порохня.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Проводити її навесні вже пізно, тому що ми вже будемо реєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання і випускники мають уже визначитися, до якого навчального закладу будуть вступати і які необхідні предмети для реєстрації на зовнішнє оцінювання/

Кожний навчальний заклад запропонував увазі відвідувачів свої досягнення, навчально-технічну базу, вимоги до абітурієнтів. Виставка, певні її організатори, допоможе цьогорічним випускникам визначитися зі своєю майбутньою професією.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Виставка «Освіта» як в житті кожного майбутнього випускника, так і для батьків має велике значення, тому що це дуже важливо, яку професію оберуть їхні діти і чи будуть вони задоволені нею на все життя/

Сьогоднішні школярі, які прийшли на виставку «Освіта», діляться: виш ще не обрали, але із напрямом навчання визначилися.

/Юлія, абітурієнтка

Хочеться щось із міжнародних відносин. Подивилися багато брошурок, так що вирішуємо/

Своєрідною родзинкою цьогорічної виставки став її талісман – дівчинка Шурочка-Брошурочка.

Стрічка новин