Виставку закладів, де здобувають професії, провели для учнів 8-11 класів Полтавської школи-інтернату №1

Адже, говорять організатори, у наш час, коли попитом у молоді користуються малозатребувані на ринку праці, але престижні професії, необхідно нагадувати про непопулярні, але з високою заробітною платою робітничі спеціальності.

Професію тракториста, оператора машинного доїння, машиніста, кондитера, електрика, водія та інші робітничі професії рекламували учасники проекту «Школа успішного працівника». Захід провели для старшокласників Полтавської школи-інтернату №1.

/Анна Худолій, учасниця проекту «Школа успішного працівника»

Ми хочемо донести їм саме актуальність на ринку праці робітничих професій, оскільки вибирають професії ті, які популярні, а не ті, які користуються попитом. Є професії, які приносять користь суспільству, а не просто престижні/

Підтримує слова організаторів профорієнтаційного заходу і заступник директора з виховної роботи навчального закладу. Майя Рева говорить: такі заходи потрібні саме для старшокласників.

/Майя Рева, заступник директора з виховної роботи Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1

Мета заходу - акцентувати увагу нашої молоді, наших випускників на великій значущості робітничих професій у сучасному суспільстві/

Самі ж випускники зазначають: з майбутньою професією ще остаточно не визначилися. Але вже мають певні думки з цього приводу.

/Вікторія Ільченко, учениця 11-го класу

Чесно кажучи, я ще точно не визначилася із майбутньою професією. Душа лежить до економічного, щось пов'язане з цим/

/Анастасія Демченко, учениця 11-го класу

Я збираюся, моя мрія – вступити на архітектора або дизайнера. Мені подобається малювати, я вирішила пов'язати життя саме з цією професією/

Ще одним стимулом для обрання потрібної, а не престижної професії, наголошує Майя Рева, для учнів школи є приклад випускників навчального закладу.

/Майя Рева, заступник директора з виховної робти Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1

Коли приходять наші випускники і розказують, як вони влаштувалися, які заробітки мають і який вид діяльності виконують, багато дітей прислухаються, змінюють свої погляди на життя/

За активність та правильні відповіді у різноманітних конкурсах діти від учасників проекту «Школа успішного працівника» отримали різноманітні подарунки.

Стрічка новин