Їм сьогодні 35

Такий ювілей відзначає 80-й дошкільний навчальний заклад. Своїх маленьких вихованців тут вважають найкращими, тож і виховують їх за спеціалізованими освітніми програмами.

11 груп, загалом – 264 дитини. Це про 80-й садочок міста, який відзначає своє 35-річчя. За цей час випустили у своєрідне доросле життя – перший клас – не одну сотню дітей, втім, всіх своїх підопічних вважають кращими. Тож і до урочистого дня, розповідають, готувались не один день. Для всіх запрошених – ціла концертна програма, лише частина із того, чого навчають тутешню малечу.

/Лариса Панченко, завідуюча ДНЗ №80

Це наша така ідея естетичне виховання посіяти, як зернину, на освітню ниву, і це зерно зійшло. Силами тих же викладачів-однодумців/

Основне завдання викладачів, продовжує Лариса Панченко, аби діти навчались і розвивались гармонійно. Плюс окремо – робота із батьками.

/Лариса Панченко, завідуюча ДНЗ №80

Дитина сюди приходить не тільки навчатись, а і пізнавати прекрасне, аби і маленькі, і дорослі, коли заходять у заклад, відчували те тепло, яке ми даємо дітям/

Аби вислів «садочок із естетичним спрямуванням» реалізовувався на ділі, тут є окрема група цього спрямування і цілий музей родинної старовинної іграшки.

/Тетяна Гавриленко, вихователь-методист ДНЗ №80

В 2003 році був створений музей за допомогою самих батьків, які здійснювали пошукову роботу/

Таким чином, розповідає Тетяна Гавриленко, тут традиційно проводяться різноманітні екскурії, багато чого – виготовлено руками самих дітей, тож їх художній смак зможуть оцінити і батьки, і друзі по групі.

Стрічка новин