Найближчим часом полтавцям не варто хвилюватися через епідемію грипу

Через теплу погоду, говорять медики, хвороба не досягне епідпорогу. Таку інформацію озвучили на засіданні медичної ради, на яку зібралися провідні спеціалісти Полтави.

Медики Полтави вкотре обговорили виконання положення Державної програми профілактики інфекційних захворювань серед населення України, яка розрахована до 2015 року, говорить начальник міського управління охорони здоров'я Сергій Котов. Основне завдання документу - виконання планових щеплень, убезпечення захворювань на інфекційні хвороби та розподіл вакцин. У Полтаві, наголошує Сергій Котов, не виникло великих проблем щодо вирішення цих завдань.

/Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я Полтавського МВК

Хочу сказати, що в нашому місті в цьому році всі лікарняні заклади спільно з міською СЕС тісно співпрацюють. За даними 10 місяців, відсоток вакцинації складає близько 80%/

На засіданні медичної ради також розглянули питання організації роботи медичних кабінетів у школах та дитячих садках. Ця робота, наголошує Сергій Котов, проводиться комплексно не лише самими медиками, а в тісній співпраці з представниками освіти. Взагалі ж, в осінньо-зимовий період як школярам, так і старшому поколінню, радять медики, варто потурбуватися про збереження свого здоров'я, зробивши щеплення проти грипу.

/Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я Полтавського МВК

Є час, щоб зробити щеплення, особливо вразливим верствам населення, людям, які мають хронічні захворювання, людям старшого віку. За 2-3 тижні сформується імунітет проти грипу. І коли буде холодно, підвищення захворюваності, це убезпечить себе і свою сім'ю від цієї недуги/

Вартість вакцини, зазначає Сергій Котов, коливається від 70 до 80 гривень залежно від виробника. Її вже можна придбати у майже всіх аптечних закладах міста.

Стрічка новин