В Полтавській загальноосвітній школі №5 стартував тиждень історії та правознавства

У його рамках вчителі навчального закладу проведуть безліч різноманітних заходів, які безпосередньо стосуватимуться цих дисциплін. Які ж цікавинки для дітей підготували старші наставники - дивіться у наступному сюжеті.

Патріотичне виховання для педагогічного колективу загальноосвітньої школи №5 - один з провідних напрямків роботи з підростаючим поколінням, розповідають вчителі навчального закладу. Саме для урізноманітнення навчального процесу, говорить вчитель історії Андрій Кінаш, у школі традиційно проходять різноманітні предметні тижні.

/Андрій Кінаш, вчитель історії та правознавства ЗОШ №5

Сьогодні у нас відбувається тиждень історії та правознавства, насичений заходами. Вчителі підготували різноманітну програму. І цей тиждень іде в рамках місячника правознавства нашого міста/

Вчителі досить грунтовно підходять до проведення заходів, продовжує Андрій Кінаш. Так для учнів 5 класів вже провели екскурсію в музей школи, де діти змогли віртуально поринути в часи заснування їх навчального закладу. Учні ж 6 класів мали можливість відчути себе в ролі дослідників. Адже з ними працювали спеціалісти із Полтавського центру археології. А для семикласників вчитель історії провела підсумковий урок у вигляді брейн-рингу, у якому дві команди змагалися за першість на краще знання цього предмету. Взагалі ж, наголошує педагог-організатор 5-ї школи Марина Волкова, такі заходи стимулюють дітей до творчих пошуків.

/Марина Волкова, педагог-організатор ЗОШ №5

Діти дуже зацікавлені, вони самі проявляють ініціативу. Часто вони виступають як автори певних проектів, особливо у 10-11 класах. Вони готують відеопрезентації, цікаві матеріали підшукують/

Чи знають учні 10-го класу свої права, вирішив перевірити вчитель правознавства, провівши для дітей спеціальний треніг. Найголовнішими ж для людини правами десятикласники називають зовсім не дитячі права.

/Анастасія Герасименко, учениця 10 класу ЗОШ №5

Я думаю, найважливіші права - це право на свободу від тортур і право на свободу від рабства. Це абсолютні права, які не можуть бути обмежені не залежно від того, якої тяжкості злочин/

Тиждень історії та правознавства триватиме у загальноосвітній школі №5 до кінця місяця. Протягом цього часу вчителі обіцяють показати дітям ще багато цікавого та пізнавального з цих предметів.

Стрічка новин