У Полтаві відбулася нарада Всеукраїнської спілки автомобілістів України з усіх регіонів

На базі обласного управління міліції провели семінар-нараду, в якому взяли участь представники Всеукраїнської спілки автомобілістів України з усіх регіонів. Захід присвятили співпраці спілки з правоохоронцями, зокрема з ДАІ, у питаннях профілактики аварійності на дорогах та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Всеукраїнська спілка автомобілістів України – це громадська організація, що існує вже 38 років. Серед основних завдань, визначених у статуті спілки, є профілактична робота серед водіїв щодо недопущення ними порушень правил дорожнього руху.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Ця організація займається профілактикою дорожньо-транспортного травматизму, його попередження серед молоді, тому у нас є багато дотичних питань, які актуальні у сьогоденні/

В рамках зібрання фахівці підбили попередні підсумки проведеного тижня безпеки дорожнього руху і наголосили на необхідності більш плідної співпраці із правоохоронцями.

/Василь Жук, голова Всеукраїнської спілки автомобілістів України

Необхідно більш тісно працювати, проводити широкомасштабні акції, аби попередити травматизм, проводити масову роз'яснювальну роботу/

Левову частку уваги, зазначають представники спілки, вони традиційно приділяли попередженню дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

/Ольга Сухотинська, голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів

Ми проводили ряд профілактичних заходів, зокрема у школах та садочках міста, серед курсантів/

Окремо, зазначалось на зібранні, спілкою була проведена робота із автошколами міст з метою створення культури на дорозі, зокрема, серед водіїв-початківців.

Стрічка новин