У 32-ій Полтавській гімназії вчителям розповідали, як краще навчати дітей інформатиці

В рамках відповідних змін комп'ютерним азам із наступного року навчатимуть вже з другого класу, а не в середній школі, як це було раніше. Відповідно, для учнів початкових класів і матеріали до занять готуватимуть у переважно ігровій формі.

Цікаво, змістовно і головне безпечно. Це основні питання, які нині ставлять перед викладачами в рамках профільних семінарів.

/Олександр Зарубенко, директор Полтавської гімназії №32

Звичайно, для всіх дітей, починачи від початкових і закінчуючи старшими класами, інтернет несе як безпеку, так і небезпеку. Тому в нашій гімназії в рамках відповідної державної програми проводяться заняття щодо безпечного інтернету/

Цього разу фахівці навчають не дітей, а самих вчителів. Нагадаємо: із цього року першачки всіх українських шкіл почали навчатися за новим держстандартом. Відповідно до останнього, із наступного року учні 2-х класів почнуть вивчати новий курс «Сходинки до інформації».

/Наталія Дорошенко, голова методоб'єднання вчителів початкової школи Полтавської гімназії №32

Всі наші викладачі вже готові до ведення нового курсу і пройшли необхідні курси і отримали такі сертифікати/

Такі навчання, певні самі викладачі молодших класів, дозволять їм краще підготуватися до викладання новго курсу для своїх підопічних. Для своїх класів вони готуватимуть презентації, а елементарні основи роботи із комп'ютером будуть проводити в рамках ігор, аби дітям було цікавіше і краще запам'ятовувати.

Стрічка новин