У Полтаві може з'явитися єдиний в Україні навчальний центр зі свинарства

Кошти на нього планує виділити німецька компанія «Мінітюб», яку вважають світовим лідером зі штучного запліднення. Навчання проходитимуть на базі спеціалізованого інституту свинарства.

Якщо перефразувати крилатий вислів "язик до Німеччини доведе", то саме так відбулося знайомство фахівців всесвітньо відомої німецької фірми «Мінітюб» з полтавськими ветеринарами. Начальник обласного ветеринарного управління Сергій Аранчій сам вийшов з пропозицією до німецької сторони, аби остання погодилася відкрити у нашому регіоні школу зі штучного запліднення свиней. Не встигли розглянути пропозицію, як одразу знайшлася база – Полтавський інститут свинарства. Вибір – не випадковий.

Директор по регіону Анастасія Пєтрушке не приховує, що вони ставлять дуже високі вимоги.

Планується, що на базі цього центру будуть паралельно проходити і практичні навчання. Досвід у цьому «Мінітюб» має чималий: навіть Уряд США має договір з фірмою. На сьогодні «Мінітюб» працює на ринках більше ста країн.

Самостійно запроваджувати технології та досвід, які пропонує німецька сторона, нам вкрай невигідно, говорить Сергій Аранчій. На це доведеться витратити багато коштів та часу.

Стрічка новин