Вчителям розповіли, як навчати учнів енергозбереженню
Цього тижня вчителів природничих наук полтавських шкіл зібрали на семінар, аби поговорити про енергозбереження. Організатори кажуть: керувались не лекційною складовою, а існуючими надбаннями з даного напрямку кількох шкіл міста, які до актуального питання енергозбереження долучають і самих школярів.
Вчителів, які викладають фізику, хімію та біологію, запросили на спеціальний семінар «Формування в учнів уявлень про енергозберігаючі технології та альтернативні джерела енергії».
/Любов Севастьян, методист ММК управління освіти Полтавського МВК
В шкільному курсі ми передбачаємо вивчати ці теми, розповідати викладачам. Тому ми запросили фахівців, науковців, які б розповіли про існуючі надбання, аби ми потім використовували їх в роботі, включити до методичних розробок/
А похвалитися, розповідають організатори, вже є чим. У місті є кілька шкіл, що вже не один рік спеціалізуються на означеній тематиці.
/Віра Окара, учениця НВО №14
З 2000 року наша школа включена до міської програми теплозбереження/
Не відстає і 26-та школа міста, яка носить ім'я асоціативної ЮНЕСКО, тож її вчителі та учні щороку беруть участь у конференціях.
/Людмила Юшко, вчитель фізики та математики ЗОШ №26
Для того, щоб взяти участь у конференції, ми мали підготувати проект, ролик до нього і кілька пунктів програми вже реалізувати на прикладі нашої школи/
В рамках семінару за безпосередньої участі самих учнів провели телеміст Україна-Німеччина «Енергетика учора, сьогодні, завтра». Вихованці полтавських шкіл, вившивши попередньо проблему, певні: саме у цієї країни нам є чому повчитися.
/Роман Павлюк, учень ЗОШ №27
Німеччина використовує альтернаттвні джерела опалення, такі як сонце, вітер, таким чином не йде забруднення довкілля/