Вчителям розповіли, як навчати учнів енергозбереженню

Цього тижня вчителів природничих наук полтавських шкіл зібрали на семінар, аби поговорити про енергозбереження. Організатори кажуть: керувались не лекційною складовою, а існуючими надбаннями з даного напрямку кількох шкіл міста, які до актуального питання енергозбереження долучають і самих школярів.

Вчителів, які викладають фізику, хімію та біологію, запросили на спеціальний семінар «Формування в учнів уявлень про енергозберігаючі технології та альтернативні джерела енергії».

/Любов Севастьян, методист ММК управління освіти Полтавського МВК

В шкільному курсі ми передбачаємо вивчати ці теми, розповідати викладачам. Тому ми запросили фахівців, науковців, які б розповіли про існуючі надбання, аби ми потім використовували їх в роботі, включити до методичних розробок/

А похвалитися, розповідають організатори, вже є чим. У місті є кілька шкіл, що вже не один рік спеціалізуються на означеній тематиці.

/Віра Окара, учениця НВО №14

З 2000 року наша школа включена до міської програми теплозбереження/

Не відстає і 26-та школа міста, яка носить ім'я асоціативної ЮНЕСКО, тож її вчителі та учні щороку беруть участь у конференціях.

/Людмила Юшко, вчитель фізики та математики ЗОШ №26

Для того, щоб взяти участь у конференції, ми мали підготувати проект, ролик до нього і кілька пунктів програми вже реалізувати на прикладі нашої школи/

В рамках семінару за безпосередньої участі самих учнів провели телеміст Україна-Німеччина «Енергетика учора, сьогодні, завтра». Вихованці полтавських шкіл, вившивши попередньо проблему, певні: саме у цієї країни нам є чому повчитися.

/Роман Павлюк, учень ЗОШ №27

Німеччина використовує альтернаттвні джерела опалення, такі як сонце, вітер, таким чином не йде забруднення довкілля/

Стрічка новин