Добродії бувають різними

На перший погляд цілком відверта допомога чоловіку, який напідпитку чекав транспорту, від невідомого завершилась крадіжкою мобільного телефону і золотого ланцюжка. Подробиці – далі у випуску.

Потерпілий, хоча і був напідпитку, гарно пам'ятає події того дня. Зустрівся із армійським товаришем, випили по сто грам, розійшлися кожен у бік своєї зупинки. На зупинці «Сінній» чоловік присів і почав чекати на свій автобус. Аж тут до нього підсів незнайомець.

/потерпілий

Сказав, що в такому стані не можна тут сидіти, що у міліцію пов'яжуть, і запропонував вийшти у двір подихати/

Після того, продовжує чоловік, невідомий вдарив його в пах і зірвав золотий ланцюжок із шиї.

/затриманий

Він був п'яний і навіть не помітив, як я витяг із кишені телефон, а потім зірвав ланцюг/

За всіма переміщеннями 2-х чоловік іще із зупинки спостерігав правоохоронець, який у цивільному одязі теж чекав транспорту і пройшов за чоловіками у двір будинку.

/Володимир Мохірєв, старший дільничний Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області

Коли чоловік зірвав ланцюг, почав йти геть. Я пішов за ним, наздогнав і зупинив його/

За даним фактом відносно чоловіка було порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Крім цього, під час подальшої перевірки працівники Київського райвідділу міліції встановили причетність даної особи до крадіжок мобільних телефонів. Зважаючи на це, відносно нього порушено ще й декілька кримінальних справ за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За скоєні злочини чоловік може отримати від чотирьох до шести років позбавлення волі.

Стрічка новин