В обласному центрі вперше провели форум міжкультурного діалогу

У Полтаві вперше провели форум міжкультурного діалогу «Дорога до храму душі», в якому взяли участь представники різних національностей. Зібрання провели принагідно до Міжнародного дня толерантності.

Українці, росіяни, білоруси, роми, євреї, вірмени, поляки, представники інших національностей, які мешкають на Полтавщині, зібралися разом у Полтавському обласному театрі імені Гоголя. Саме тут вперше провели форум міжкультурного діалогу «Дорога до храму душі». Мета зібрання – налагодити дружні відносини між представниками різних національностей, незалежно від їх віросповідання, етнічної приналежності чи кольору шкіри.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

Ми через такі заходи показуємо, що ми толерантні, що ми відкриті і таким чином демонструємо свою дружність/

В області, говорить Валерій Пархоменко, прислухаються до пропозицій громад національних меншин, допомагають у вирішенні проблемних питань, які здебільшого стосуються культових споруд. Учасники форуму у свою чергу зазначають: не відчувають до себе упередженого ставлення.

/Артур Авакімян, голова Полтавської обласної армянської общини

Значення такого заходу важко переоцінити. Ми хоч і різні, культури і віросповідання у нас різне, але із віком починаєш розуміти, що всі люди однакові, незалежно від того, до якого народу ми належимо/

Стрічка новин