Проблеми села повинні знаходити висвітлення у ЗМІ, переконані у Всеукраїнській асоціації сільських і селищних рад

Остання у своїй діяльності використовує обмін досвідом керівників сільських і селищних рад, презентацію кращих практик розвитку сільських територій. Про це говорили на прес-конференції представників Асоціації.

Всеукраїнська асоціація сільських і селищних рад – найбільша в Україні за кількістю представництв місцевих рад базового рівня.

/Вадим Савченко, заступник керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад

На цей час членами є 8,5 тисяч сільських і селищних рад України, що складає 77% від загальної кількості сільських і селищних рад. Тобто ми представляємо інтереси майже третини населення України/

Інтереси полтавської громади сільських та селищних рад теж не залишаються поза увагою Всеукраїнської асоціації. Адже в області функціонує її регіональне відділення. Останнє займається різними проблемами селищних і сільських рад.

/Олександра Шереметьєва, голова Полтавського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад

Ми змогли спланувати перелік об'єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту по Полтавській області на 2013 рік, які хочемо вирішити за допомогою Всеукраїнської асоціації/

Цей перелік, продовжує Олександра Шереметьєва, направлений до Всеукраїнської асоціації та погоджений з Міністерством регіонального будівництва та розвитку. Утім не лише проблеми будівництва хвилюють представників Полтавського відділення асоціації. Нагальним також залишається питання проведення низки реформ.

/Олександра Шереметьєва, голова Полтавського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад

Держава сьогодні невідкладно повинна провести адміністративно-територіальну реформу. Можливо потрібно вибрати пілотну область чи 5 районів і на їх прикладі показати їхню реалізацію та очікувані результати/

Необхідність проведення цієї реформи викликали різні умови, в тому числі і економічні, у роботі сільських і селищних голів. Проте поряд із проблемними моментами розвитку останніх існують і позитивні. Аби ці досягнення знайшли своє висвітлення у засобах масової інформації, Всеукраїнська асоціація сільських і селищних рад влаштувала конкурс серед журналістів. За його підсумками, розповідають організатори, буде виданий збірник.

/Наталія Ключник, заступник виконавчого директора Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад

Отакий збірник, але він буде накладом 10 тисяч екземплярів. Тут буде 108 сторінок, де буде представлена кожна область і 8 рубрик/

Матеріали про проблеми села, а також про його розвиток, певні у Всеукраїнській асоціації, втамують інформаційний голод, який присутній на рівні сільських і селищних рад.

Стрічка новин