Щоб Полтава залишалася чистою та охайною, КАТП-1628 працює без вихідних 365 днів на рік

А відтепер якість обслуговування мешканців обіцяє стати ще кращою – у парку комунальників з'явився перший новий сміттєвоз.

Якщо на прилавках магазинів Полтави раптом зникне хліб, то за 2 дні люди вийдуть на вулиці із протестами. Хвиля мітингів охопить місто і в разі, якщо припинить свою роботу КАТП-1628, – жартують комунальники. Щодня, для того, щоб Полтава не потонула у смітті, місто об'їжджають близько 30 машин підприємства. Проблема в тому, що сміттєвозам щонайменше по 6, а більшості – взагалі по 10-12 років. А такий вже досить поважний для комунальної техніки вік змушує її з'їжджати з маршрутів через несправності, додаючи роботи ремонтній майстерні КАТП-1628, яка за швидкістю обслуговування вже нагадує піт-стоп на Формулі-1.

/Микола Черкашин, начальник ремонтної майстерні КАТП-1628

Коли авто сходить з лінії, ламається, його треба в дуже короткі строки відремонтувати, бо завтра він повинен вийти на лінію, вивозити сміття. Приблизно по 10-12 авто за зміну заїжджає на технічний ремонт і технічне обслуговування/

/болід заїжджає на ремонт/

Втім, вже найближчим часом механіки КАТП-1628 ймовірно видихнуть із полегшенням, адже у комунального підприємства вже з'явився перший новий сміттєвіз.

/Дмитро Третяков, начальник КАТП-1628

Завдяки підтримці міського голови Олександра Федоровича Мамая, який погодив Програму розвитку ЖКГ, та сесії депутатів міської ради, які прийняли рішення про оновлення парку КАТП-1628/

До кінця 2012 року КАТП поповниться ще 2-3 новими сміттєвозами, очікують на підприємстві, всього їх планують закупити 2 десятки.

Повне оновлення парку дозволить ефективніше вивозити сміття, економити паливо та кошти на обслуговування автомобілів.

/Валерій Рак, головний інженер КАТП-1628

Старий автомобіль дуже важко везе 6 тон, новий – легко 8 тон. Завдяки тому, що машина – українського виробництва, ми економимо значні ресурси і на їх ремонті/

Пульт управління в новеньких українських сміттєвозах коштує 400 гривень, тоді як у старих імпортних моделях – 7 тисяч гривень, наводить приклад Валерій Рак. Втім, наголошує: навіть така суттєва економія підприємства не звільняє мешканців міста від обов'язку вчасно та сумлінно сплачувати за послуги КАТП-1628.

Стрічка новин