Мешканці однієї із полтавських багатоповерхівок, самі того не знаючи, жили, наче на пороховій бочці

Причина всьому – 49-річний чоловік у двокімнатній квартирі мав цілий арсенал зброї, вибухівки і набоїв. За словами фахівців, через неналежне зберігання детонувати вилучене знаряддя могло будь-якої миті.

За даними правоохоронців, до них надійшла інформація, що 49-річний мешканець Полтави за місцем свого проживання тримає цілий арсенал зброї. Під час санкціонованого обшуку було вилучено 3,5 кг вибухівки, електродетонатори, гранати, мінометні міни, два автомати, карабін, 22 пістолети різних модифікацій, 37 одиниць рушниць, обрізів та стволів до рушниць, кулеметна стрічка з набоями, а також понад тисячу набоїв різного калібру та кілька десятків запчастин до вогнепальної зброї різних модифікацій. Також вилучене обладнання для ремонту та переробки зброї.

/Віктор Возняк, начальник вибухотехнічного відділу НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області

Всю вилучену зброю було утилізовано. Серед іншого була знайдена міна, яка теж знешкоджена – ось її уламки/

Наразі правоохоронці перевіряють ймовірність надання фігурантом послуг по ремонту та переробці зброї з небойової на бойову.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

Весь арсенал зброї і вибухівки, яка могла детонувати в будь-яку мить, чоловік утримував в двокімнатній квартирі будинку, де крім нього проживали й інші люди/

Відносно чоловіка порушено кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Чоловіку загрожує від двох до п'яти років ув'язнення.

Стрічка новин