В аграрній академії триває тиждень Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/bSNCT4dRgPBLR

Креативний тренінг з розвитку індивідуального стилю студента, круглий стіл з розвитку територіальних громад, «Міс факультету економіки та менеджменту», і це – далеко не всі заходи, які пройшли в Полтавській державній аграрній академії в рамках тижня Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу.

Інститут економіки та бізнесу ПДАА, до складу якого входять факультети економіки і менеджменту й обліку та фінансів, цього тижня святкує. Вже 5 років поспіль традиційно у так званому «Тижні інституту» задіяні усі кафедри, викладачі та студентів. Взяв участь в ньому і Олександр Галич, декан факультету економіки і менеджменту, він ці 7 днів спробував себе й у ролі голови жюрі конкурсу «Міс факультету».

/Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту ПДАА

Для мене вони всі найкрасивіші, найталановитіші. Все залежить від того, як вони себе сьогодні проявлять. Ми сьогодні будемо оцінювати не тільки красу, а й таланти. Вони найчарівніші, бо стали студентками нашого факультету/

Не гірші за дівчат і хлопці, які навчаються у ПДАА. Сильна половина факультету інституту економіки і бізнесу ініціювала навіть створення власного клубу.

/Олексій Піляй, голова президії клубу «Men's Club», студент ПДАА

«Men's Club» займається розвагами для студентів – «Мафія», «Брейн-ринг», тобто, і навчання, і розваги/

Серед інших заходів впродовж «Тижня інституту» своєю креативністю відзначився і тренінг розвитку індивідуального стилю студента. Останній поєднав в собі елементи гри та навчання.

/Ірина Шупта, доцент кафедри менеджменту ПДАА

Студенти будуть застосовувати різноманітні інтерактивні технології, зокрема, з менеджменту. Відповідно, різних навичок з різних дисциплін, які вивчаються на факультеті економіки і менеджменту, і змінити власний стиль/

Власний стиль мають і секції у гуртожитках, де мешкають майбутні менеджери та економісти. Найкращі з них взяли участь у конкурсі «Мій дім – моя країна». Та не розвагами та конкурсами єдиними – завжди відкрита до співпраці із обласною владою, громадськими організаціями та провідними сільськогосподарськими підприємствами Полтавщини, ПДАА провела у своїх стінах круглий стіл на тему «Міжнародний досвід визначення пріоритетів розвитку територіальних громад».

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Це наукова тема, тема наукових досліджень наших вчених-економістів. Якраз по розвитку сільських громад, по зміцненню матеріально-технічної бази, соціальних програм агропромислового комплексу, залучення молоді на селі, перше робоче місце для наших студентів-випускників/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію