На Полтавщині немає об'єктивних причин для підняття ціни на так званий «соціальний хліб»

На Полтавщині немає об'єктивних причин для підняття ціни на так званий «соціальний хліб», тобто, виготовлений за простою рецептурою. Про це на спеціальній прес-конференції повідомив журналістам голова Полтавського тервідділення Антимонопольного комітету Володимир Онищенко.

Розповісти про позицію Полтавського тервідділення Антимонопольного комітету очільник останнього Володимир Онищенко запросив журналістів. Розповідає: подібні зустрічі наразі проводяться по всій Україні, він же звітує про виконане на Полтавщині.

/Володимир Онищенко, голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

Ми провели дослідження, і з 5 місяця 2011 року ціна на хліб не змінювалась. На сьогоднішній день вона незмінна і підстав для зміни ціни в бік збільшення на сьогоднішній день немає/

Стало це можливим, продовжує Володимир Онищенко, завдяки впливу обласників. Нагадує: 2-й рік поспіль за губернаторського сприяння не на папері, а на ділі створений регіональний ресурс зерна. У відповідності до укладеного меморандуму хлібопекарським підприємствам виділялось зерно пшениці за ціною 1600 грн/т і на 100 гривень дешевше – за зерно жита. В області заготовлено більше 30-ти тон пшениці.

/Володимир Онищенко, голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

Це фактично закриває 9 місяців виробництва хліба простої рецептури. Фактично підстав вести мову кому б то не було з боку виробників і т.д. про підвищення цін за рахунок збільшення вартості сировини немає підстав. Мало того, ми в межах своєї компетенції провели дослідження по ряду хлібзаводів – Полтава, Кременчук, Комсомольськ, у яких є певні негаразди/

На перевірених об'єктах, продовжує Володимир Онищенко, є невеликі порушення, тож тервідділенням Антимонопольного були надані рекомендації утриматися від підняття цін на хліб, 74% якого виготовляються саме за простою рецептурою. На даний час оптово-відпускні ціни за кг на хліб пшеничний 1 гатунку - 3,93-4,25, на житньо-пшеничний подовий 3,44 - 3,90 грн. Щодо звернення Громадської ради до АМКУ з приводу подорожчання від 1 вересня на 10% ціни на батон, зазначає Володимир Онищенко, не підлягає державному регулюванню, оскільки виготовляється з борошна вищого ґатунку і не є хлібобулочним виробом простої рецептури.

Стрічка новин