На Полтавщині немає об'єктивних причин для підняття ціни на так званий «соціальний хліб»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/WD1nYQxEgPCjq

На Полтавщині немає об'єктивних причин для підняття ціни на так званий «соціальний хліб», тобто, виготовлений за простою рецептурою. Про це на спеціальній прес-конференції повідомив журналістам голова Полтавського тервідділення Антимонопольного комітету Володимир Онищенко.

Розповісти про позицію Полтавського тервідділення Антимонопольного комітету очільник останнього Володимир Онищенко запросив журналістів. Розповідає: подібні зустрічі наразі проводяться по всій Україні, він же звітує про виконане на Полтавщині.

/Володимир Онищенко, голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

Ми провели дослідження, і з 5 місяця 2011 року ціна на хліб не змінювалась. На сьогоднішній день вона незмінна і підстав для зміни ціни в бік збільшення на сьогоднішній день немає/

Стало це можливим, продовжує Володимир Онищенко, завдяки впливу обласників. Нагадує: 2-й рік поспіль за губернаторського сприяння не на папері, а на ділі створений регіональний ресурс зерна. У відповідності до укладеного меморандуму хлібопекарським підприємствам виділялось зерно пшениці за ціною 1600 грн/т і на 100 гривень дешевше – за зерно жита. В області заготовлено більше 30-ти тон пшениці.

/Володимир Онищенко, голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

Це фактично закриває 9 місяців виробництва хліба простої рецептури. Фактично підстав вести мову кому б то не було з боку виробників і т.д. про підвищення цін за рахунок збільшення вартості сировини немає підстав. Мало того, ми в межах своєї компетенції провели дослідження по ряду хлібзаводів – Полтава, Кременчук, Комсомольськ, у яких є певні негаразди/

На перевірених об'єктах, продовжує Володимир Онищенко, є невеликі порушення, тож тервідділенням Антимонопольного були надані рекомендації утриматися від підняття цін на хліб, 74% якого виготовляються саме за простою рецептурою. На даний час оптово-відпускні ціни за кг на хліб пшеничний 1 гатунку - 3,93-4,25, на житньо-пшеничний подовий 3,44 - 3,90 грн. Щодо звернення Громадської ради до АМКУ з приводу подорожчання від 1 вересня на 10% ціни на батон, зазначає Володимир Онищенко, не підлягає державному регулюванню, оскільки виготовляється з борошна вищого ґатунку і не є хлібобулочним виробом простої рецептури.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію