Полтавщину відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні

З робочим візитом Полтавщину відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні. В рамках відвідин Полтавського краю пані Ліла Ролдан Васкес де Муан зустрілася з губернатором області Олександром Удовіченком щодо можливості співпраці двох країн та нашої аграрної області зокрема.

Полтавщина має відповідний потенціал для співпраці із Аргентинською республікою. Про останній, зокрема, промисловий і агропромисловий, Надзвичайному і Повноважному Послу Аргентинської Республіки в Україні пані Лілі Ролдан Васкес де Муан розповіли представники влади Полтавської області. Зацікавленою у подальшій співпраці виявилася і Аргентинська сторона.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

В ході діалогу від обох сторін прозвучала така кількість пропозицій щодо співпраці, що з нашого боку врешті-решт як підсумок прозвучала пропозиція оформити всі ці озвучені тези в якості плану дій і закріпити меморандумом/

В першу чергу співпраця Полтавщини із Аргентинською Республікою буде стосуватися аграрного сектору. Аргентина як країна, яка досягла високого рівня розвитку у біогенетиці, біотехнологіях та розробці кормів для тварин, обіцяє ділитися досвідом та навчати наших фахівців.

/Ліла Ролдан Васкес де Муан, Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні

Перш за все ми обговорювали можливість наших зв'язків у розвитку тваринництва, яке для вашої області є дуже важливим сектором на сьогоднішній момент. І мова йде не тільки про велику рогату худобу, а й інших видів тварин – свинарства і вівчарства/

Стосуватиметься спільна робота двох схожих за економічною структурою та менталітетом людей країн, продовжує пані Ліла Ролдан Васкес де Муан, і аграпромислової та промислової галузей. Знову ж таки у плані досвіду Аргентинської республіки як такої, що розробляє сільськогосподарські машини, оснащені новітніми аграрними технологіями та Полтавщини, зокрема, у постачанні рухомого залізничного складу виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, автотехніки «АвтоКрАЗ» та асфальтозмішувального устаткування виробництва Кременчуцького заводу дорожніх машин.

Стрічка новин