Перевірка якості продукції на кількох етапах і постійна модернізація виробництва

На Полтавському автоагрегатному заводі, аби відповідати вимогам споживчого ринку, система менеджменту якості сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

На Полтавському автоагрегатному заводі система менеджменту якості сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

/Зінаїда Івахно, начальник відділу стандартизації ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

З метою збільшення поставок автокомпонентів на автоскладальні підприємства, а також розширення ринків збуту нашої продукції керівництвом заводу було прийнято рішення не відставати від світових тенденцій автомобілебудування і запровадити на заводі міжнародну технічну специфікацію ISO/TS 16949/

Повна назва стандарту, пояснює фахівець, – «Система менеджменту якості. Особливі вимоги по застосуванню ISO в автомобільній промисловості і організаціях, що виготовляють відповідні серійні і запасні запчастини». Вигода від його впровадження, певні на автоагрегатному, – очевидна і зіграє виключно на плюс подальшій роботі підприємства.

/Зінаїда Івахно, начальник відділу стандартизації ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Запровадження цього стандарту дозволить нам покращити якість нашої продукції, отримати статус надійного поставщика, заключити нові домовленості і закріпитись на світовому ринку постачальника автокомпонентів/

Крім того, продовжує Зінаїда Івахно, якість виготовлення продукції буде забезпечуватись не контролем, а технологічними процесами виробництва. Крім того, підготовка виробництва буде проходити швидко і з необхідним рівнем якості. Разом із технічною специфікацією обов'язкові до застосування 5-ть інструментів якості. За підтримки керівництва автоагрегатного заводу на останньому вже розроблені майже 2 десятки документованих процедур, плани керування, робочі інструкції, запроваджуються елементи заощадливого виробництва. Жорстка світова конкуренція зобов'язала приблизно 45 тисяч компаній у 85 країнах світу сертифікувати свої системи менеджменту якості на відповідність ISO/TS 16949.

Стрічка новин