З нагоди Міжнародного дня студента у Полтаві пройшов обласний конкурс «Кращий студент Полтавщини»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/53qwEp5qgPDwm

Цьогорічне змагання дещо змінило свій формат – найкращого визначали не серед особистостей, а серед вищих навчальних закладів. Хто переміг, дізнаєтеся із нашого наступного сюжету.

Традиційний конкурс «Студент року» цього разу зазнав змін. По-перше, організовувати його взялися «Молоді регіони». По-друге, з натхненням та молодим запалом, притаманними цій громадській організації, змінився і формат змагання. Конкурс із індивідуального перетворився на командний.

/Олексій Чепурко, голова Полтавської обласної молодіжної організації «Молоді регіони», організатор конкурсу

Ми проаналізували інші конкурси і прийшли до висновку, що змагання серед особистостей проходить командно – ВУЗи допомагають своїм конкурсантам, активно долучаються до цих змагань, і в принципі перемагає не одна людина, перемагає команда, тому в цьому році ми вирішили змінити формат/

Саме у форматі командної гри, додає Олексій Чепурко, виш може у повній мірі реалізувати свій потенціал. У 4 конкурсних епізодах ВУЗи презентували себе, представляли свої добрі справи та творчий потенціал. Приємною несподіванкою став і конкурс груп підтримок прямо із глядацького залу.

/світлове шоу під музику/

Світлове шоу, флеш-моб і традиційні кричалки та плакати – до змагань усі виші підготувалися «на відмінно». Але конкурс є конкурс, тому жюрі доводилося обирати.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації, голова жюрі конкурсу

Сьогодні ми вперше за історію проведення «Студента року» будемо оцінювати ВУЗи, командний підхід, а не конкретного студента. Ми хочемо побачити командну гру, представлення ВУЗів, не просто художню самодіяльність, а у кожного ВУЗу є своя якась «фішка»/

Найкращою за підсумками 4 конкурсів виявилася «фішка» Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка.

/Микола Степаненко, ректор ПНПУ ім.В.Г.Короленка

У нас щоденна праця, це – система, це – вироблена методика, це – велика технологія, це – врешті-решт, наші досягнення не одноденні, а набуток багаторічний/

За перемогу короленківці отримали Кубок конкурсу «Кращий студент Полтавщини» і винагороду у 2,5 тисячі гривень. Не лишили поза увагою організатори і решту учасників, яким вручили по 1,5 тисячі гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію