Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства

У 2012 році він припадає на 18 листопада. Свято, присвячене всім аграріям, було засноване в 1993 році. Відзначають його всі працівники сільського господарства, а також підприємства, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції. Напередодні професійного свята найактивніших трударів Полтавщини відзначили та привітали представники обласної влади у Міському будинку культури.

Тракторист Сергій Нечипоренко приїхав до Полтави з Кобеляцького району, де він живе і працює, аби отримати відзнаку Прем'єр-міністра України.

/Сергій Нечипоренко, тракторист

Я одразу пішов шофером працювати, потім трактористом. Бувало, різні роботи міняв/

16 років Сергій працює трактористом і розповідає, що робота йому подобається. Жнива, говорить, цього року пройшли активно.

/Сергій Нечипоренко, тракторист

Відпрацювали нормально, важко було, але відпрацювали. І ночами робити доводилось, і вдень, і цілодобово – по-різному/

Аграрний сектор – це серйозний напрямок розвитку економіки Полтавщини, від результатів роботи у якому залежить і місце регіону в Україні, вважає голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Ми з вами в цей непростий рік утримали лідерські позиції, і серед 4 регіонів, якщо говорити про рослинництво, здолали 3 мільйонний рубіж щодо обвалу зернових. З іншого боку, ми сьогодні свідомі з вами того, що ми рухаємось в різних векторах розвитку сільського господарства. Тваринництво і все, що з цим пов'язане, – це наш з вами пріоритет/

Відзначили керівники області і галузь молочного скотарства, адже 8 районів Полтавської області подолали 5-тисячний рубіж по надоям на одну корову.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Я, користуючись нагодою, хочу подякувати всім, хто тут у залі, і кого нема, але ви турбуєтесь не тільки про високі врожаї, але й робите все для того, щоб село жило і розвивалася соціальна сфера села/

Час і невтомна спільна праця, переконані представники влади, допоможе знаходити фінансові ресурси та переконати інвесторів вкладати кошти у розвиток українського сільського господарства.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Я низько вклоняюсь всім трударям полів і ферм. Зі святом, Вас, хай нам всім щастить і рухаймось вперед!/

Стрічка новин