У Полтаві вшосте пройшов Мандрівний Фестиваль документального кіно Docudays UA

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/gXgMCjSVgP8D8

Вже шостий рік поспіль до Полтави приїздить Мандрівний Фестиваль документального кіно Docudays UA. Чим дивували полтавського глядача режисери цього разу, знають наші журналісти.

15-18 листопада у Полтаві проходить мандрівний фестиваль документального кіно Docudays UA.

/Марія Лагода, працівник Суспільної служби України

Документальне кіно – це особливий жанр мистецтва, адже його герої – це реальні люди зі своїми емоціями, зі своїм життєвим досвідом, але яких об'єднує бажання бути почутими/

У рамках цьогорічного вже 6 за ліком фестивалю Docudays UA у Полтаві відбудеться показ 16 фільмів на правову тематику. Основне завдання останніх – привернути увагу українського суспільства до проблем простої людини, до важливості знання власних прав і свобод.

/Андрій Кінаш, керівник проекту «Школа – територія прав людини» у Полтавській області

Враховуючи те, що сучасне покоління – покоління візуалів, то картинка, засоби мистецтва, засоби, які використовують режисери, є найкращими, ніж це буде жива голова в екрані, яка просто видає інформацію, що є права. Це буде менш переконливо, ніж візуальний ряд, який використовують режисери/

Під час фестивалю кінострічки правової тематики будуть демонструватися у навчальних закладах міста. Ефект від перегляду фільмів буде підсилений зустрічами з відомими правозахисниками, діячами культури та митцями, тематичними дискусіями, обговореннями та диспутами у молодіжних аудиторіях. Окрім учнів та студентів колекція цьогорічного Docudays UA буде доступна і усім іншим бажаючим. Про розклад переглядів та семінарів Мандрівного міжнародного фестивалю можна дізнатися у полтавських партнерів проекту – Суспільної Служби України та Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію