Замість кольорового металу – порушена кримінальна справа

У Хоролі затримали двох раніше судимих чоловіків, які, за даними правоохоронців, проникли на територію колишньої автоколони, зв'язали охоронця і викрали бажане.

У Хоролі збагатитися на металі спробували двоє непрацюючих раніше судимих місцевих мешканців. У в’язаних шапках ножицями вирізали прорізи для очей, вдягли робочі рукавички помаранчевого кольору, прихопили лом довжиною близько 1 метру і проникли на теориторію колишньої автоколони.

/Микола Дрошенко, потерпілий охоронець

Пішов, а там вони. Почали питати, де метал, я кажу, що не знаю. Почали перевіряти, а там все зачинено, і у мене ключів не було/

У вагончику сторожу наказали пити алкоголь, який чоловіки заздалегідь прихопили з дому. Відмовитися потерпілий не наважився. Однак помітивши, що сторож, як планувалося, не втратив свідомості, молодики вирішили його зв’язати переноскою.

/Руслан Павелко, начальник сектору карного розшуку Хорольського РВ УМВС України в Полтавській області

Охоронець був зв'язаний впродовж 5-ти годин, після чого його знашов у вагончику мешканець м.Хорол/

Викрадений металобрухт перекинули через огорожу, потому скористалися велосипедом потерпілого. Затримали чоловіків за 3 дні. Останні зізналися, що частину кольорового металу встигли реалізувати. Отримані гроші, за словами молодиків, віддали дружинам.

/затриманий

Багато боргів у мене. І пішли це робити від безвиході/

Наразі за даним фактом порушена кримінальна справа за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій). Вона передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.

Стрічка новин