Депутати міської ради сьогодні розділяли субвенцію від держави – із 27-ї сесії міськради 6 скликання

Розподілили кошти, що дала держава в рамках дотацій місцевим бюджетам, і внесли ряд змін до діючих програм. Плюс традиційні технічні питання. Без особливих уточнень згідно із порядком денним депутати за годину провели 27 сесію міськради 6-го скликання. Побувала там і наша знімальна група.

Іще швидше, ніж колеги депутати-обласники, впорались із порядком денним 27-ї сесії міськради 6-го скликання народні обранці Полтави. На трохи більше ніж 40 питань витратили лише годину. На старті – традиційне фінансове – внесення змін до показників міського бюджету за рахунок дотацій від держави. По-перше – більше 13-ти мільйонів на соцдопомгу тим, хто цього найбільше потребує.

/Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК

На погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що затверджено чи погоджено органами державної влади та місцевого самоврядування в сумі 10 тисяч 300 грн. Кошти додаткових дотацій від державного бюджету місцевим бюджетам на оплату праці працівникам бюджетних установ в сумі 5 млн. 267 тис.грн./

Потому ряд земельних і суто технічних питань. Серед інших, депутатською більшістю погодили завершення виходу зі складу засновників ФК«Полтава» і прийняли кілька квартир до комунальної власності міста. За екватором питань – внесли зміни до програми розвитку житлово-комунального господарства міста Полтава на рік поточний. У одних комунслужби забрали, іншим – віддали. +38 тисяч дали на капремонт ліфтів, 657 тисяч – на паливно-мастильні матеріали і майже 300 – ШРБУ на розмітку доріг. Водночас – забрали із проектно-кошторисних робіт і від КП «Декоративні культури». Натомість останнім дали меншу суму на придбання щіток до тракторів, які будуть розчищати місто взимку. Наступним питанням – затвердили міську програму забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорбильської катастрофи та воїнів-інтернаціоналістів у 2012 році. Цьогоріч за державного фінансування місто має придбати 13-ть квартир для означених категорій ціною 6150 грн/м2.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Чому така сума? Тому що державою встановлено, що ці квартири мають бути куплені цьогоріч, і це враховуйте, квартири із усім ремонтом/

Не оминули увагою і питань медичних. Внесли зміни до програми «Репродуктивне здоров'я населення міста на період до 2015 року», якими передбачено створення на базі Полтавського міського клінічного пологового будинку перинатального центру ІІ рівня. На додачу – внесли зміни до діючих програм і прийнятих рішень сесії.

Стрічка новин