Співробітники Полтавської Державтоінспекції долучилися до Всеукраїнської акції по здачі крові

Хто як не вони знають, наскільки жахливими можуть бути наслідки дорожньо-транспортних пригод. Тож у рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху співробітники Державтоінспекціії стали донорами. Кров здавали дружно, організовано, керуючись благородною метою – допомогти постраждалим у ДТП. Скільки осіб випробували себе у ролі донорів, знає Крістіна БрігІда.

Гарячий чай із печивом – обов'язкова процедура перед здачею крові. Сьогоднішні донори – працівники Державної автоінспекції – про це знають, адже вже не вперше беруть участь у таких заходах.

/Сергій Антоненко, прес-офіцер УДАІ УМВС України в Полтавській області

Кров здаю не вперше. Хотілося б допомогти всім тим, хто потрапляє в ДТП і травмується в них/

Саме у рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху співробітники ДАІ погодилися здати кров для тих, хто її потребує.

/Наталія Варченко, начальник СЗГ УДАІ УМВС України в Полтавській області

Сьогодні в Центрі переливання крові міста Полтави працівники ДАІ здають кров для учасників дорожньо-транспортних пригод. Хто, як не вони, стають свідками наслідків ДТП. Сподіваємося, що кров, яку здадуть працівники ДАЇ, стане у нагоді, і якщо ми таким чином врятуємо хоч одне життя, наша справа – недаремна/

До такої відповідальної справи долучилося більше 40 співробітників Державтоінспекції. Причому, здавали кров не лише у Полтаві. В акції взяли участь також представники усіх районів області. Утім, говорять у Полтавській обласній станції переливання крові, таку активність ДАІ-шники демонструють не лише у Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. В екстренних випадках вони завжди відгукуються на прохання стати донорами. Сьогодні ж у них особлива місія.

/Лариса Якимишина, заступник головного лікаря Полтавської обласної станції переливання крові

Сама служба виступила з ініціативою здати кров під девізом «Здаємо кров – рятуємо життя»/

Кожен донор здає 450 мл крові. Такий об'єм відповідає світовим стандартам, говорить Лариса Якимишина, і є оптимальним для переливання. Зазвичай пацієнтам потрібні різні групи крові. Але найбільшу необхідність традиційно складають так звані рідкісні.

/Лариса Якимишина, заступник головного лікаря Полтавської обласної станції переливання крові

Це, звичайно, негативні: перша мінус, друга мінус, третя і четверта мінус і четверта позитивна група крові. Таких людей мало. І коли з'являється такий хворий у нас, ми звертаємося за допомогою, завжди отримуємо підтримку/

Стрічка новин