Податкові органи області за 10 місяців поточного року забезпечили збір в сумі майже 16 млрд грн

Податкові органи області за 10 місяців поточного року до зведеного бюджету забезпечили збір в сумі майже 16 мільярдів гривень, з яких майже 13 мільярдів надійшли від промислового комплексу. Такі цифри озвучили на засіданні громадської ради при Державній податковій службі у Полтавській області.

Роботу податкової служби Полтавської області по наповненню бюджетів усіх рівнів за останні 10 місяців розглянули на розширеному засіданні громадської ради при цій установі. За цей час, зазначає голова громадської ради Олексій Нестуля, відбулося багато позитивних змін.

/Олексій Нестуля, голова громадської ради при ДПС у Полтавській області

Мабуть, багато хто не вірив в те, що буде впроваджена система автоматичного повернення ПДВ. Можливо, багато хто не вірив в те, що будуть проводитися процедури спрощення оподаткування. Багато хто не вірив в те, що податкову службу можна реформувати/

Та це не єдині досягнення податкової служби, говорить очільник структури Володимир Задорожний.

/Володимир Задорожний, голова ДПС у Полтавській області

У нас створюються центри обслуговування платників податків, у кожній інспекції, у кожному відділі, де є скриньки, куди платники податків можуть надавати свої пропозиції по вдосконаленню податкової системи/

За 10 місяців цього року, продовжує Володимир Задорожний, податкові органи забезпечили до зведеного бюджету області збір у розмірі 15 з половиною мільярдів гривень, з яких майже 83% забезпечені промисловим комплексом. Взагалі ж до місцевих бюджетів Полтавщини, відзначає Володимир Задорожний, у січні-жовтні податковою службою мобілізовано 2 мільярди 700 мільйонів гривень, що на 20% перевищує обсяги надходжень за відповідний період минулого року.

Стрічка новин