За 106 гривень і золоту каблучку молода жінка побила 85-річну пенсіонерку її ж палицею

Представившись співробітницею комунальної служби, почала начеб-то перевіряти газову колонку, насправді ж просто хотіла обікрасти жінку.

Потерпіла пенсіонерка декілька місяців тому зверталась до місцевих комунальників з проханням замінити у квартирі газову колонку. Саме тому, говорить старенька, прихід молодої жінки не викликав у неї жодних підозр, втім, вже за кілька хвилин її враження від псевдофахівця кардинально змінилось, коли гостя не могла правильно перевірити тягу у колонці.

/Ніна Іванівна, пенсіонерка

Вона мені одразу видалася дивною, коли я побачила, що вона не професіонал. Потому вона сказала, щоб я будила сина, я сказала, нащо його будить, я і сама розпишусь. І ось так відкрила двері і вона мене штовхнула/

І вже за кілька хвилин на адресу старенької посипалися погрози і побої... її ж палицею.

/Ніна Іванівна, пенсіонерка

Кинула ганчірку мені на голову, заклеїла рот і почала бити. Ось тут вдарила по руці і почала ось там лазити/

Жінка вимагала грошей від начеб-то продажу квартири, пригадує потерпіла, – забрала все, що було у квартирі: залишок пенсії у 106 гривень і золоту каблучку. Після того, як за зловмисницею зачинились двері, старенька звільнила руки і одразу ж зателефонувала до міліції. Однак, затримати нападницю по «гарячих слідах» правоохоронцям все-таки не вдалося. Було складено фоторобот жінки, яка скоїла розбійний напад, та розіслано його для проведення розшукових заходів по всіх підрозділах міліції держави. За фактом нападу на бабусю уже порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний із проникненням у житло).

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області

Ми маємо інформацію, що ця жінка вчинила не один розбійний напад, і тому звертаємось по допомогу до всіх громадян, хто володіє будь-якою інформацією чи був жертвою, але іще не звертувся до міліції/

Стрічка новин