Природа – головна натхненниця художника Леоніда Колєснікова

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/UwN_1xwigPCda

Аби найправдивіше зобразити усі порухи її душі, митець не втомлюється випробовувати себе у різних техніках. Цього разу на виставці він представив картини, виконані пастеллю. Які фарби має природа на полотнах Леоніда Колєснікова, бачили наші кореспонденти.

Леонід Колєсніков – художник з великим стажем. Живописом займається стільки, скільки себе пам'ятає. На цій виставці вирішив спробувати свої сили у новій для себе техніці. Картини, представлені на розсуд полтавської публіки, виконані у техніці пастель.

/Леонід Колєсніков, художник

Це нова для мене техніка. Вперше у цьому році я захопився нею, вона мені дуже сподобалася. Дуже швидко, легко, декоративно. Дуже яскраві кольори, насичений колір. І дуже легко, дуже швидко можна створювати ці роботи. За один прийом можна зробити роботу/

Тому, продовжує Леонід Колєсніков, виникла ідея поділитися своєю творчістю з іншими і наприкінці року влаштувати виставку власних робіт. Утім, не лише проемонструвати свій творчий доробок. Хотілося, говорить пан Леонід, почути думку колег, друзів з приводу картин, виконаних у новій техніці. Остання дозволяє втілювати ефектні кольорові рішення. Пастельні пезажі виходять насиченими та сильними за кольором. Більшість представлених на виставці картин займають саме пейзажі. Автор пояснює свій вибір на користь них невичерпним натхненням, яке дає сама природа.

/Леонід Колєсніков, художник

Я завжди говорю, що перед генієм природи блідніють генії землі. Природа так придумала, що дай бог, хоч в якійсь мірі наблизитися до того, що вона створила. Власне, цим я і займаюся/

Тож митець не збирається зупинятися на досягнутому, адже природа містить ще стільки таємниць, які чекають свого відтворення на полотні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію