До сесії – один день, а вони продовжують розглядати питання

Мова не про студентів полтавських вишів, а про вже дорослих... депутатів обласної ради. Які питання, винесені на розгляд пленарного засідання розглядали профільні депутатські комісії – розповість Крістіна Криженко.

Більше 10-ти питань, в тому числі – заяви і звернення на порядку денному засідання постійної комісії облради з питань бюджету та управління майном. Серед перших – розглянули внесення змін до регіональної програми розвитку внутрішнього виробництва на 2012-2015 роки «Модернізація – стратегічний вибір Полтавщини».

/Валерій Пархоменко

ТИТР: голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном

Ми сьогодні звертаємо увагу в першу чергу на інноваційні проекти, тобто впровадження нових технологій і модернізацію і виробництва і взагалі - соціальної сфери, медицини, освіти./

Те, що хочуть додати до програми, розповідає Валерій Пархоменко – інформаційну складову, тобто проведення виставок, різноманітних заходів. Серед інших питань, повторно розглянули питання про внесення змін до головного фіндокументу області на рік поточний.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном

Будуть доповнення по управлінню капітального будівництва, перекидка із об'єкту на об'єкт - це як підсумкове засідання. Як і передбачає закон «Про місцеве самоврядування» в першу чергу в комісіях відпрацьовується всі питання для того, щоб на сесіях працювати в штатному режимі./

Також депутати погодили винести на розгляд сесії створення комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної меддопомоги та медицини катастроф», яка з'явиться в рамках реформування галузі охорони здоров'я.

А на іншій постійній комісії – з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери заслуховували звіти стосовно виконання тих чи інших профільних обласних програм. Серед іншого, торкнулися стану випуску соціально значущих видань, що видаються за кошти обласного бюджету.

/Микола Перепелиця, начальник ГУ інформаційної та внутрішньої політики Полтавської ОДА

За цей рік було видано книг на загальну суму півмільйона гривень. До 70-ти річчя Полтавської області. На мою думку, дуже цікава книжка «Альманах пошани. 100 видатних особистостей минулих років», а також книга «Полтавщина.Влада на історичних паралелях»./

На 157 тисяч гривень було видано 6 книг полтавських авторів. Цьому, зазначають на зібранні, передувала затверджена регламентом процедура відбору.

/Микола Перепелиця, начальник ГУ інформаційної та внутрішньої політики Полтавської ОДА

Автори подавали свої заявки. Збиралася спеціальна комісія, яка у все це вчитувалась і давала рецензії. А потім складався списо спираючись на те, скільки можна буде профінансувати./

Конкурс серед авторів, заначають фахівці – чималий. Зокрема цьогоріч серед 25 заявок світ побачило 8 видань.

Стрічка новин