Члени постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку провели виїзне засідання

Мета візиту на пост ДАІ – перевірка використання коштів, передбачених на виконання заходів програми з безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки. Цьогоріч із обласного гаманця на неї було виділено понад півмільйона гривень, за які придбали два міліцейські авто, п’ять сигнально-гучномовних пристроїв для оснащення патрульного автотранспорту, 8 радіостанцій та 10 відеореєстраторів, 3 комплекти для оформлення ДТП, 1 комплекс відеофіксації транспортних засобів з розпізнанням номерних знаків та перевіркою за розшуковими реєстрами «Відеоконтроль-Рубіж», тощо. Загалом, звітують стражі доріг, забезпечено цілодобове функціонування 3-х стаціонарних постів ДПС.

/Олександр Штепа, начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області

Ці пости дозволяють контролювати безпеку і застерегти учасників дорожнього руху від можливих ДТП./

Частина виділених коштів була витрачена на проведення капремонту 2-х постів ДПС. Нині на всіх постах працює комплекс відеофіксації транспортних засобів з розпізнаванням номерних знаків та їх перевіркою «Відеоконтроль-Рубіж».

/Андрій Соловей, інспектор відділу ДПС УДАІ УМВС України в Полтавській області

Автоматизована система дозволяє контролвати швидкість руху транспортних асобів на відстані. У термобоксах знаходяться реєстратори, які вже фіксують і можна із відстані все зареєструвати./

Встанволен система, зазначають у ДАІ, вже дала перші результати.

/Олександр Штепа, начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області

Ми вже затримали 2 машини, які були у розшуку і 109 машин, які розшукувала виконавча служба./

Стрічка новин