Полтавщина – перспективний туристичний регіон

Про проблеми та перспективи розвитку туристичної сфери у Полтавській області говорили цими днями у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Виш уже не перший рік готує кваліфіковані кадри для роботи у цій галузі. Тож круглий стіл за участю викладачів та студентів влаштували саме в цьому університеті. Які здобутки має туристична сфера Полтавщини на сьогодні, знають наші журналісти.

Туристичний бізнес на сьогоднішній день – перспективна галузь. В області впроваджують багатовекторну туристичну співпрацю. На Полтавщині успішно розвивається піший, кінний, водний, велотуризм. За всіма ними стоять кваліфіковані кадри. Саме кадрове питання, говорить начальник відділу з питань туризму і курортів Полтавської облдержадміністрації Лариса Оніщук, у туристичній сфері має велике значення.

/Лариса Оніщук, начальник відділу з питань туризму і курортів Полтавської ОДА

Туризм – це саме та сфера, де фахівці можуть як підняти рівень послуг до таких стандартів високих, так можуть зіпсувати будь-який заклад, який має прекрасні, чудові стіни, але духовне наповнення, інтелектуальне наповнення коли там не буде, то дуже багато клієнтів такий заклад втратить/

Аби таких проблем не виникало, усім тонкощам роботи у сфері туристичного бізнесу навчають у Полтавському університеті економіки і торгівлі. У цьому році виш розширив підготовку спеціалістів у цій галузі.

/Микола Рогоза, перший проректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Ви знаєте, що до цього в нас була спеціалізація, пов'язана з підготовкою фахівців у галузі туристичного бізнесу. А зараз в університеті відкрилась спеціальність «Туризм», яка, на щастя, має достатьно високий рівень актуальності/

Учасники круглого столу обговорили подальші перспективи розвитку галузі. Не забули згадати й про здобутки: достойну підготовку закладів туристичної сфери під час чемпіонату Європи з футболу, цьогорічний Сорочинський ярмарок, який вважається візитівкою Полтавщини. У 2012-ому він зібрав мільйон відвідувачів.

Стрічка новин