У Полтаві правоохоронці затримали водія маршрутки, який працював напідпитку

З 22 жовтня по 12 листопада у місті проходив комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Перевізник зима – 2012». В рамках перевірки останні здійснювались безпосередньо на лінії маршруту. Cеред найгрубіших порушень – водій маршрутки, який сів за кермо напідпитку.

25 працівників ДАІ та 2 працівники Укртрансінспекції були задіяні при проведенні перевірок на маршрутах міста. Одним із найсерйозніших порушень, виявлених ними, стало перевезення пасажирів нетверезим водієм.

/Наталія Варченко, начальник СЗГ УДАІ УМВС України в Полтавській області

О 7-й годині ранку був зупинений водій маршрутки Рута із ознаками стану алкогольного сп'яніння. Він відмовився проходити медогляд і пояснювати, чи вживав він алкоголь/

Після цього кермувальника було відсторонено від подальшої їзди, а автобус затриманий і доставлений на майданчик тимчасового зберігання транспортних засобів.

На водія інспектори ДАІ склали адміністративний протокол за керування транспортним засобом у стані алкогольного, сп’яніння, що тягне за собою накладення штрафу на водія від 2550 до 3400 гривень, або позбавлення права керування транспортним засобом на строк від одного до двох років, або громадські роботи на строк від сорока до п'ятдесяти годин, чи адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб.

Загалом за весь час проведення профілактичних заходів на пасажирському транспорті працівники ДАІ склали 53 адмінпротоколи за виявлені правопорушення. Найбільше із них зафіксовано відхилень від маршруту, перевезення пасажирів понад максимальну кількість, керування маршрутними транспортними засобами з технічними несправностями, тощо.

Стрічка новин