10-го листопада українська міліція вшановує ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ

З нагоди свята в урочистій обстановці сивочолих професіоналів вітало керівництво міліції Полтавщини, а тих ветеранів, які за станом здоров’я чи свій вік не змогли прибути до актової зали обласного управління міліції, відвідали за місцем їх проживання.

За календарем 10 листопада українська міліція вшановує людей, які 20 і більше років свого життя віддали службі в органах внутрішніх справ.

З нагоди свята в урочистій обстановці сивочолих професіоналів вітало нинішнє керівництво міліції Полтавщини, згадали і про міліцейські династії. Після урочистих привітань кожному ветерану були вручені нагороди та подяки. Традиційно захід завершився фото на пам'ять з керівництвом УМВС Полтавщини.

А ще керівництво Київського райвідділу міліції вітає Івана Самойловича Перепелицю, який віддав чимало років свого життя службі в органах внутрішніх справ. Іван Самойлович цього року відсвяткував дев’яностолітній ювілей, але попри поважний вік і сьогодні займає активну позицію та дає настанови нинішнім правоохоронцям. Вітали сивочолого професіонала не лише традиційними гостинцями до святкового столу. Як ветерану міліції, який пройшов фронтами Великої Вітчизняної війни вручив йому пам’ятну медаль «Річниця Великої Перемоги», яка присвячена визволенню України від німецько-фашистських загарбників.

Стрічка новин