Вперше в Україні пройшов міжнародний симпозіум на тему вдосконалення і підтримки педагогічного оцінювання

Як міжнародні, так і вітчизняні фахівці давали оцінку тестуванню у школах. Полтаву на зібранні представляв директор загальноосвітнього закладу номер тринадцять Іван Гончаренко. Він, до речі, висловив незадоволення нашою формою тестування.

Тема тестування в українських школах уперше розглядалася на міжнародному рівні. Участь у спеціалізованому симпозиумі взяли представники п'ятьох країн. Полтаву на ньому представляв директор тринадцятої школи Іван Гончаренко. Останній вітчизняну систему тестування вважає недосконалою. Так одна з перевірок у вигляді тестів, наприклад, показала відмінне знання української мови сімферопольськими школярами у той час, як рівень львівських виявився дещо гіршим.

Жалкує Іван Гончаренко, що на симпозиумі не було представників французької системи освіти. Адже українська система контрольних перевірок, за словами директора 13-ої школи, дуже схожа на їхню.

Утім, Україні все ж слід мати власну систему оцінювання, яка враховувала б національні особливості освіти. Хоч Іван Гончаренко і схиляється до думки, що частково можна взяти за основу американську: там до вузів приймають майже всіх бажаючих вчитися, а вже сам процес навчання розставляє всі крапки над «і».

Стрічка новин