Королівський бал зі справжніми монархами, придворними дамами, блазнем та глашатим подарували полтавському глядачу артисти шоу-балету «Флеш»

Запальна хореографія та яскраві костюми учасників не залишили байдужими і нашу знімальну групу.

Наступного року шоу-балет «Флеш» відсвяткує свій ювілей. За майже 15 років існування один з найепатажніших та яскравіших танцювальних гуртів Полтави закохав у свою творчість чимало глядачів, які стежать за їх кар'єрою та чекають на виступи. А «Флеш», у свою чергу, намагається зустрічатися із прихильниками регулярно.

/Світлана Кутєпова, керівник шоу-балету «Флеш»

Наш улюблений глядач, ми хочемо радувати його кожен рік. Тому, раз на рік ми влаштовуємо такий концерт. Звичайно, намагаємося дивувати новими номерами./

Дивували не тільки новими номерами, а самою постановкою звітного концерту. Останній, швидше нагадував театральний спектакль, або мюзикл. З вигадкою підійшли і до тематики: перша частина - Королівський бал, а друга - українська народна (саме в цьому напрямку колектив натхненно працював впродовж року). Вражали глядачів і яскраві костюми учасників, яких, до речі, в колективі близько 60-ти від основного складу вже добре знайомих облич до зовсім юних зірочок. Молодша та середні групи з'явилися у «Флеші» тільки три роки тому, але навіть за цей невеликий термін встигли знайти своїх прихильників та здобути чимало перемог на всеукраїнських конкурсах.

/Світлана Кутєпова, керівник шоу-балету «Флеш»

Із задоволенням. Ми приймаємо у будь-якому віці. Приходьте, будь ласка, у будь-який момент - чекаємо на Вас завтра. У нас дружня родина, і ми запрошуємо Вас./

Стрічка новин