Сьогодні – Всесвітній день якості

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/znG-dW6GgPCj5

Свято було затверджено у 1990 році і відзначається щорічно у 2-й четвер листопада. Що фахівці цієї справи – ДП«Полтавастандартметрологія» розуміють під якістю, зокрема, харчових продуктів і які дають поради населенню, аби без проведення додаткових лабораторних досліджень купити більш якісний і безпечний продукт серед існуючого різномаїття – розпитували наші журналісти.

Якість важлива у всіх речах, що вас оточують, будь-то одяг, взуття, меблі чи їжа, переконуть у ДП«Полтавастандартметрологія». Вони спеціалізуються саме на перевірці харчової продукції. Де, що виробники додали і не вказали на обгортці чи назвали іншим інгредієнтом – тут обов'язково виявлять у лабораторії. Левову частку уваги приділяють дитячому харчуванню і молокопродуктам.

/Надія Ремізова, начальник науково-дослідного випробувального центру харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія»

Ми перевіряємо за поним спектром харчових продуктів. Це і мікробіологічні показники, які до речі на сьогодіншій день не так часто зстрічаються порушенн по мікробіологічним показникам у продуктах харчування через високу кількість добавок, які застосовуються сьогодні при виробництві продуктів./

Але при надмірному захопленні виробниками добавок, продовжує Надія Ремізова, вже постає питання про безпеку харчових продуктів, якщо колір, запах і консистеція створюються виключно синтетичними речовинами.

/Надія Ремізова, начальник науково-дослідного випробувального центру харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія»

І барвники, і плавителі, і загущувачі - загалом понад 30 найменувань. Ми окрему увагу приділяємо молочним продуктам і перше порушення, яке ми виявляємо - це заміна, бо як ще називають фальсифікація, коли замість молочних жирів додаються рослинні./

Якщо, прикладом, вміст шкідливих для організму трансізомерів, глютену і алергенів можливо виміряти лише у лабораторних умовах «Полтавастандартметрології», то на певному рівні можна убезпечитись самостійно у магазині, уважно прочитавши маркування. Порада перша. Звертати увагу на термін придатності. Прикладом, для молока він має складати не більше 3-х діб, для йогурту – максимум 7-14 днів. У разі ж, якщо вказаний суттєвий термін придатності, продукт піддавався додатковій обробці, або у нього додані спеціальні інгредієнти, які не дають продукту зіпсуватися. Іще одна порада фахівців – звертати увагу на склад продукції, а саме – наявність так званих «Е-шок». Бажано, аби останніх у продукті було не більше п'яти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію