8 листопада Анатолієві Кукобі могло виповнитися 64 роки

У пам'ять про першого міського голову у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відомі фотокореспонденти влаштували фотовиставку. На світлинах - миттєвості життя почесного громадянина нашого міста. Побували на виставці і наші журналісти.

Відкриття храмів, будівництво, зустрічі із ветеранами, молоддю - у цій круговерті пройшло життя Анатолія Кукоби. Про нього ще довго будуть нагадувати усі ті архітектурні споруди, які звелися за часи його каденції на посаді міського голови. Ці фотороботи раніше не були експоновані. Усі ці події неодноразово потрапляли на перші шпальти місцевих газет. Фотознімки деяких з них - залишилися не опублікованими.

/Сергій Назаркін, фотокореспондент

Специфіка газети в тому, що не можуть потрапити всі фотографії. Як правило, 80% їх не потрапляє на шпальти газет. Тому що це перша шпальта, друга шпальта.../

Тож полтавські фотокореспонденти вирішили виправити це та влаштувати виставку світлин Анатолія Кукоби. На експозиції Ілля та Сергій Назаркіни разом з Анатолієм Улицьким запропонували полтавцям «Фотографічну хроніку» газети «Полтавський вісник». Виставку влаштували не без допомоги «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей», який уже півтора року носить ім'я Анатолія Тихоновича.

/Анатолій Лобач, директор «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей імені А.Кукоби»

Ми підтримали ініціативу Сергія Назаркіна та ще кількох фотокореспондентів у показі фотографій для полтавців у Галереї мистецтв, яку будував Анатолій Кукоба./

На виставці, говорить Анатолій Лобач, представлений лише незначний відсоток тієї роботи, яку за життя здійснив Анатолій Кукоба. Тому подібна виставка, певен, не остання. Сподіваються на продовження й автори фоторобіт.

/Сергій Назаркін, фотокореспондент

Масштаб цієї людини неможливо показати в одній фотовиставці. Я сказав, що я до цієї теми ще буду повертатися. /

Стрічка новин