Третину обласної державної казни складає бюджет міста Полтави

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Пропорційна і кількість охочих поласувати цим апетитним шматком. Аби вкотре обговорити неприпустимість запускання рук у бюджетну казну та обговорити стан протидії злочинам та корупційним проявам у бюджетній сфері прокурор міста Полтави зібрав координаційну нараду з керівниками правоохоронних органів. Запросили і представників ЗМІ.

За словами прокурора міста Андрія Стойки у Полтаві закріплено позитивні результати діяльності органів прокуратури щодо захисту інтересів держави та громадян від неправомірних посягань у бюджетній сфері. Зокрема, кількість розслідуваних слідчими органів прокуратури міста кримінальних справ про злочини у бюджетній сфері, які направлені до суду, збільшилася учетверо.

/Андрій Стойка, прокурор міста Полтава

За статистикою за 9 місяців поточного року на території міста виявлено 63 злочини у бюджетній сфері проти 55 за аналогічний період минулого року. Із вказаної кількості правоохоронцями міста виявлено 38 злочинів проти 18 у минулому році. Згідно статистики працівниками ДСБС міського управління міліції задокументовано 32 злочини./

Проте, зазначає Андрій Стойка, це злочини, які у більшості не становлять значної суспільної небезпеки, у них не встановлено матеріальних збитків. Половина з них – підроблення документів.

/Андрій Стойка, прокурор міста Полтава

Останнім часом, а точніше впродовж 6 місяців жодного актуального матеріалу про розкрадання бюджетних коштів, інших службових злочинів вказаної категорії ми не бачимо, а про корупційні діяння навіть не можна вести мову. Натомість, як засвідчує досвід ці показники нерідко штучні та створені заради видимого благополуччя у роботі./

Така негативна практика - «жонглювання статистикою», вважає прокурор Полтави - неприпустима. Відтак, задля покращення реальної статистики та створення надійної перепони викрадачам бюджетних коштів за підсумками наради були визначені шляхи та затверджені спільні узгоджені заходи між всіми рівнями правоохоронних органів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію