На 123 мільйони гривень збільшився загальний обсяг обласного бюджету на рік поточний за рахунок трансфертів

Такі цифри озвучили на засіданні комісії облради з питань бюджету та управління майном. На зібранні побували і наші журналісти.

Напередодні чергової сесії обласної ради члени бюджетної комісії зібралися для обговорення найбільш важливих питань. 14 з них, зазначає голова комісії Валерій Пархоменко, і будуть виноситися на розгляд сесії.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської ОДА

Сказати, що якісь надважливі питанні - їх нема. Це робоча сесія, тому що назбиралося більше 30 питань, тому ми повинні їх розглянути./

Основні питання, продовжує Валерій Пархоменко, стосуються внесення змін до обласного бюджету на цей рік. Так, майже 400 тисяч гривень виділено на фонд молодіжного житлового будівництва.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської ОДА

В чому специфіка і позитив цих фондів? Кошти, які ми вкладаємо, вони повертаються, коли позичальник віддають на фонд будівництва на селі. Ми його знову віддаємо фонду./

За рішенням засідання бюджетної комісії, зазначає заступник начальника Головного управління освіти і науки Полтавської ОДА Галина Власюк, тим вчителям, які проходять курси підвищення кваліфікації в інституті післядипломної педагогічної освіти, проживання пропонується здійснювати за рахунок коштів обласного бюджету, відповідно до асигнувань, передбачених кошторисом.

/Галина Власюк, заступник начальника ГУ освіти і науки Полтавської ОДА

Сьогоднішні зміни пов'язані тим, що 28 червня прийнята постанова КМУ "Про гарантії і компенсації для працівників, які направляються для підвищення кваліфікації, перепідготовки, навчання іншим професіям з відривом від виробництва./

У ході засідання комісії з питань бюджету та управління майном було прийнято ряд змін та доповнень до шести діючих обласних програм.

Стрічка новин