У місті Комсомольськ було припинено незаконний наркобізнес 32-річної мешканки міста

Жінка власноруч займалась виготовленням та розповсюдженням психотропної речовини «метамфетамін». Цілі лабораторії вона влаштовувала на найманих квартирах. Детальніше – далі у випуску.

32-річну жінку, яка раніше вже притягувалась до кримінальної відповідальності, правоохоронці затримали, коли вона на таксі переїздила із одного міста в інше.

/Ігор Туль, начальник Комсьмольсього МВ УМВС України в Полтавській області

В ході затримання було вилучено, як сказала сама затримана, цілу лабораторію - і препарати і колби, відповідні речовини./

Сама затримана свої дії пояснює неможливістю нормального заробітку, а так – отримувала непогано, хоча і протизаконно.

/затримана

Прочитала у інтернеті. Там на кожному кроці написано - як готувати, де що купувати./

За словами жінки, виготовленням та розповсюдженням психотропної речовини «метамфетамін», який на сленгу наркозалежних ще називають «винт», займалася на найманих квартирах.

/чоловік, у квартирі якого виготовляли наркотики

Вона запропонувала мені безкоштовний наркотик за те, що вона їх буде виготовляти у мене вдома./

/ Ігор Туль, начальник Комсьмольсього МВ УМВС України в Полтавській області

В ході обшуків в помешканні чоловіка було вилучено 4 кг канабісу різного помолу - і листя і друбного - такого, кий нарокмани вживають для викурювання./

За цінами «чорного ринку», один кілограм «канабісу» коштує близько трьох тисяч гривень. Наразі речові докази направлені на експертно-криміналістичне дослідження до НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області. Стосовно власника квартири порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 309 Кримінального кодексу України (виготовлення та зберігання наркотиків без мети збуту). Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Щодо жінки, наразі вона пребуває в ізоляторі тимчасового тримання в місті Комсомольськ. Відносно неї порушено кримінальну справу за виготовлення та збут наркотиків, вона може отримати від 5-ти до 10-ти років ув’язнення з конфіскацією майна. До того ж, розглядається питання щодо порушення відносно зловмисниці ще однієї кримінальної справи за втягування у наркозлочинність неповнолітньої особи.

Стрічка новин