На дворі стає все холодніше, зима не за горами

У відеоархіві знаходяться 4 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4

В управління МНС уже підготувалися до всіх її сюрпризів. Продовжуючи минулорічну практику, вже готові до встановлення мобільних пунктів обігріву. Де цьогоріч будуть розташовувати останні та коли вони з'являться на вулицях Полтави, дізнавалася наша знімальна група.

Температурні позначки опускаються все нижче. Це - знак того, що зима зовсім скоро вступить у свої володіння. А готовутися до цього слід раніше. Цим правилом керуються і в Територіальному управління МНС України в Полтавській області. Тут уже підготувалися до зустрічі перших морозів.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУМНС України в Полтавській області

На сьогоднішній день ТУ МНС у Полтавській області, підпорядкованими підрозділами проводиться робота, тобто приведення в готовність всіх тих обігрівальних пунктів, кунгів, наявність наметів, заготовка дрів для того, щоб опалювати ці кунги, намети./

Ці намети стали рятувальною соломинкою для багатьох полтавців у минулому році, продовжує Віталій Шкаревський. Коли низька температура на дворі загрожувала переохолодженням, мобільні пункти обігріву ділилися теплом з усіма, хто потребував допомоги. Минулоріч їх послугами скористалося більше 10 тисяч осіб. Причому відвідували мобільні пункти не лише безхатченки. Випити гарячого чаю чи підживити свої сили кашею заходили й звичайні полтавці, які просто змерзли. Долучаються також до роботи мобільних пунктів обігріву й представники Червоного хреста. Минулоріч бували випадки, коли без їхньої допомоги не обходилися, ділиться Віталій Шкаревський.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУМНС України в Полтавській області

У нас бували такі випадки, коли минулого року в обігрівальний пункт на Автовокзалі привезли людину, яка була ще в літніх туфлях. Тобто у неї вже були обморожені ноги, руки, її оглянули медики і відправили у "Швидку допомогу"./

У цьому році, розповідає Віталій Шкаревський, мобільні пункти обігріву працюватимуть у такому ж посиленому режимі. Розташовуватимуться вони у місцях найбільшого скупчення людей. Інформація про перші місця, де можна буде зігрітися холодними зимовими днями, з'явиться на дошках оголошення та у транспорті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію