Усмішка та щире бажання допомогти - у цьому запорука успіху роботи соціального працівника

Доброзичливі та чуйні, вони завжди готові прийти на допомогу тим, хто її потребує. В Україні День працівників соціальної сфери відзначають у першу неділю листопада. Напередодні свята з тонкощами роботи соціальних працівників знайомилися й наші журналісти.

18 років Наталія Володимирівна допомагає полтавцям. Вона - соціальний працівник Октябрського територіального центру Полтави. В обов'язки Наталії Володимирівни входить допомагати людям похилого віку по господарству, прибирати, готувати їжу. З усім цим соціальний працівник справляється вправно. Жодних нарікань за час роботи від своїх підопічних не почула. Навпаки, для багатьох них вона стала не лише помічницею, а й другом. Як наприклад, для Віри Михайлівни. Про Наталію Володимирівну остання говорить коротко: вона мені, як дочка.

/Віра Михайлівна, полтавка

Мені дуже сподобалася Наталія. Вона дуже добросовісна. Вона завжди, навіть якщо я забуваю, вона телефонує, нагадає, завжди запитає: «Що Вам купити?», купить і ліки, і продукти/

Ніколи, продовжує Віра Михайлівна, не відмовилася би від послуг своєї помічниці. Це зрозуміла з першого дня знайомства. Хоча, говорить Наталія Володимирівна, не завжди легко можна знайти спільну мову зі своїми підопічними.

/Наталія Андрієнко, соціальний працівник Октябрського територіального центру

Завжди важко, коли людина переступає поріг вам невідома, треба до неї приглянутися. Завжди посмішка, доброта, і потім усе буде гаразд/

Утім, дібрати необхідний ключик до кожного можливо. Допоможе в цьому усмішка і доброзичливе ставлення до людей.

/Наталія Андрієнко, соціальний працівник Октябрського територіального центру

Заходити до квартири з усмішкою завжди, на всі негаразди відповідати теплотою, підтримати в скрутну хвилину/

Наталія Володимирівна – не єдина в Октябрському територіальному центрі, хто допомагає людям похилого віку. Таких соціальних працівників у закладі 65. Обслуговують вони 680 полтавців. І навіть перед святом не забувають навідати тих, хто потребує їхньої уваги і турботи.

Стрічка новин