Юрій Бублик залишиться жити на Полтавщині, а на сесії ВР буде їздити у відрядження

Виборчі перегони вже позаду, і хоча Центрвиборчком і досі не оприлюднив остаточних результатів, кандидат у народні депутати по 145 виборчому округу Юрій Бублик вже може впевнено святкувати перемогу. Він випередив свого найближчого опонента на 5 тисяч голосів. Чи зміниться його життя та позиція у новому статусі, пан Бублик розповів журналістам на прес-конференції.

«Свободівець», мажоритарний кандидат у народні депутати від Об'єднаної опозиції по 145 одномандатному округу Юрій Бублик цього дня зустрівся із журналістами вже у статусі переможця по своєму округу. Хоча центральна виборча комісія ще не оприлюднила остаточний підсумок підрахунків, із перемогою пана Бублика вже привітав навіть його опонент Володимир Макар, який став другим за кількістю набраних голосів. Майже 30 тисяч голосів на його користь, говорить Юрій Бублик, – це величезний кредит довіри, відтак попереду на нього чекає копітка робота, щоб її виправдати. Виправдати він збирається, не змінюючи для цього місця проживання на столицю.

/Юрій Бублик

Я не змінюю місця проживання, я збираюся проживати на території округу - виборці мене бачитимуть, чутимуть. На сесії їздитиму відрядженим методом, і в межсесійний період працюватиму на території округу/

Працювати пан Бублик планує розпочати вже з цього понеділка - вирушивши у тур по округу.

/Юрій Бублик

Я планую об'їхати всю територію округу, зустрітися з усіма територіальними громадами. Під час виборчих перегонів я постійно говорив, тепер буду слухати людей. Крім того, передбачається скринька для таємних звернень/

Мета такої подорожі, продовжує Юрій Бублик, полягає у складанні реєстру (так званої бази даних) проблем округу, які він збирається вирішувати у Верховній Раді. Крім цього, найближчим часом, заручившись підтримкою опозиції, «свободівець» має на меті запропонувати близько 80 законопроектів. В першу чергу – Закони про імпічмент Президента та люстрацію влади.

Стрічка новин