Про грип та ГРВІ говорили у Полтаві на засіданні круглого столу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/corfyBOcgPDQZ

Епідемії грипу та підвищеного рівня захворювань на ГРВІ на території області нині немає, втім, саме ці два захворювання обрали за тему засідання круглого столу. Вже традиційно нагадали про необхідність профілактики і щеплень як серед дорослого, так і дитячого населення.

«Профілактика ГРВІ та грипу в епідсезоні 2012-2013 років» – тема засідання круглого столу, куди запросили профільних фахівців. Нині, запевняють останні, епідемії немає.

/Юрій Курилко, заступник начальника ГУ охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації

Ми не прогнозуємо, що це буде пандемія, як кілька років тому була проголошена епідемія грипу, для цього просто немає підстав/

Стосовно щеплення, то робити його іще актуально. Вакцини вже тиждень як завезені на територію України.

/Юрій Курилко, заступник начальника ГУ охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації

В нашому регіоні вще щеплено півтори тисячі людей. Цим як правило займається наше управління і соцзахист, у яких вже є графіки, є інтернати, де вони проводять цю роботу/

Наразі, за даними Головного управління охорони здоров'я, показники захворюваності на грип та ГРВІ нижче епідпорогових, захворюваність дещо знизилась у порівнянні із минулим тижнем, коли за 7 днів захворіло більше 6,5 тисяч людей. Найвищі показники захворюваності реєструють в Полтаві та Комсомольську.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію