В області успішно стартував конкурс «Здорове життя – успіх буття»

Творча та небайдужа до проблем екології учнівська молодь з ентузіазмом виявила бажання взяти у ньому участь. Алкоголізм, наркоманія, забруднення навколишнього середовища знайшли своє місце у роботах учасників. Свої проекти юні екологи захищали у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара.

Чиста планета починається з кожного з нас, переконана учасниця обласного конкурсу «Здорове життя – успіх буття» Лілія Ждановських. Юна дослідниця займалася вирішенням проблем охорони навколишнього середовища. У своїй роботі в номінації «Соціальна реклама» Лілія намагалася висловити те, що проблеми екології на сьогоднішній день мають важливе значення для всього людства.

/Лілія Ждановських, учениця 11 класу Лубенської спеціалізованої школи №6

Зараз збільшується кількість населення, розростається промислове будівництво, тому збільшується потреба у використанні всіх природніх ресурсів. Тому для людства є дуже актуальним вирішення цієї проблеми/

За не менш актуальну тему взялася інша учасниця конкурсу Тетяна Шанда. Дівчина вирішила у своїй соціальній рекламі порушити проблеми алкоголізму в Україні.

/Тетяна Шанда, учениця 11 класу Полтавського обласного ліцею-інтернату імені А.Макаренка

Україна в світі займає 1 місце в алкоголізмі. Є такий цікавий факт, що вимираючою нацією вважається та, яка вживає понад 9 літрів чистого спирту на душу населення на рік. А Україна займає 1 місце і споживає понад 20 літрів. Тому це мене вразило і вирішила дослідити саме це питання/

Ці та інші питання учні 6-11 класів порушували під час захисту своїх проектів на конкурсі «Здорове життя – успіх буття». Останній цьогоріч влаштували вперше.

/Дмитро Денисюк, директор позашкільного навч.закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна МАН учнівської молоді»

Цей конкурс започатковано з метою вдосконалення учнівських науково-дослідних робіт з теми здоров'я нації/

Заявки на участь у конкурсі подало 97 учнів з різних міст та районів Полтавської області. Після завершення так званого заочного відбіркового етапу до захисту проектів допустили 64 учасника. Їхні наукові розвідки розподілили за двома номінаціями: «Науково-дослідницька робота» та «Соціальна реклама».

/Дмитро Денисюк, директор позашкільного навч.закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна МАН учнівської молоді»

Науково-дослідні роботи досліджують моменти екології навколишнього середовища, моменти здорового способу життя, а в соціальній рекламі вони висвітлюють своє бачення в малюнках, фотографіях, як вони можуть запропонувати покращити наш світ в розрізі здорового життя нації/

Переможців конкурсу нагородили грамотами Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. Своїх фаворитів відзначили і працівники Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара, підготувавши спеціальний приз за актуальність та інноваційний підхід до виконання роботи.

Стрічка новин