Творчість – це назавжди

Про це знають і колишні вихованці дитячої студії образотворчого мистецтва «Соняшник». Тому, незважаючи на свої зовсім немистецькі професії, навчання, наявність дітей та родин, вони продовжують займатися улюбленою справою.

У салоні «Художник» вже в дев'ятий раз відкрила двері образотворча виставка. Це - не персональний перфоменс, швидше - нагода показати себе та зустрітися із старими друзями.

/Наталія Сташкевич, керівник секції «Нове покоління» товариства «Художник»

Виставляються хлопці та дівчата, які колись навчалися у студії «Соняшник» Палацу дитячо-юнацької творчості, мої колишні учні. Вони вже всі майже дорослі, навіть не майже, а дорослі, у багатьох вже діти є, інститути позакінчували/

Деякі вихованці, продовжує наставниця, зробили творчість своєю професією - викладають мистецтво у ВУЗах, реставрують пам'ятки культури по всьому світу. Найуспішніші вже є членами Спілки художників України, регулярно експонують свої роботи, продають за кордон. Інші - зробили вибір на користь більш «земних» професій. Як, наприклад, Анна Флєгантова - аспірантка ПДАА. Дівчина вивчає економіку, але й творчості полишати не збирається.

/Анна Флєгантова, мисткиня

Я займаюся давно, з 7 років. У мене було багато вчителів і місць, де я малювала: студії, художні школи, студія «Соняшник». Для мене це важливо, мені це подобається. Наряду із тим, чим я займаюся в професійному плані, я займаюся творчістю також/

Аніних картин, написаних олією на полотні, на цій виставці 3. Решту експозиції складають різнопланові роботи ще 9 митців.

/Наталія Сташкевич, керівник секції «Нове покоління» товариства «Художник»

Є фотографія, є ляльки. Ну в основному ми робимо наголос на образотворче мистецтво - те, що вішається на стіни. Але якщо хтось ще чимось займається, із задоволенням показуємо. Ось у нас вже другий рік поспіль - вишивка/

Побачити все це розмаїття творчості та мистецького пориву може кожен у салоні «Художник» впродовж наступних двох тижнів.

Стрічка новин