Державна фінінспекція в Полтавській області підбила підсумки роботи за 9 місяців року

Ряд позовів до суду, передані матеріали до правоохоронних органів і повернення коштів до бюджету різних рівнів. Це – лише частина підсумків роботи Державної фінансової інспекції в Полтавській області за 9 місяців поточного року. Більше про отримані дані говорили на засіданні колегії.

За звітний період у 9 місяців поточного року, зазначалося на колегії у Держфінінспекції в Полтавській області, було перевірено майже 300 підпримств, установ та організацій. Порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлено на 91% перевірених об'єктів. Сума втрат фінансових та матеріальних ресурсів склала майже 41 млн.грн.

/Вадим Євтухов, заступник начальника Держфінінспекції в Полтавській області

Внаслідок неправомірних дій окремих керівників на 151 об'єкті перевірки було недоотримано фінансових ресурсів на загальну суму 17 млн.гривень/

В результаті вжитих заходів протягом січня-вересня поточного року повернуто до бюджетів різних рівнів, відшкодовано і поновлено незаконних та нецільових витрат і нестач держ і комунресурсів більше 34 млн. грн. Загалом, зазначалось на зібранні, до порушників застосовано 282 фінансові санкції. Крім того, до правоохоронців передано 75 матеріалів, пред'явлено 60 позовів до суду щодо відшкодування винними особами збитків на суму 3,7 млн.грн., за матеріалами ревізій порушено 92 кримінальні справи. Загалом, зазначалося на зібранні, постановами Держфінінспекції області до адміністративної відповідальності притягнуто 884 особи.

Стрічка новин