Фахівці соціальної сфери підбивають підсумки роботи за 4 місяці

У рамках проведення робочої наради сьогодні у міському виконавчому комітеті зібрався 131 фахівець соціальної роботи. Ця посада введена лише чотири місяці тому, але результати діяльності цих спеціалістів вже є. Чим саме відзначилися соціальні працівники, розкажуть наші журналісти.

Експерт, педагог, вихователь - всі ці якості поєдналися у фахівців соціальної роботи. Саме напередодні свого професійного свята спеціалісти зібралися для обговорення найбільш важливих питань, які виникають під час роботи. Взагалі ж ця посада, розповідає директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова, введена лише 4 місяці тому. Але ці фахівці чітко знають свої обов'язки та завдання, які повинні виконувати.

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Наше головне завдання - виявлення сімей у складних життєвих обставинах, які знаходяться напередодні кризи, про які не знають у міліції, у службі у справах дітей, і наша мета - попередити цю кризу, щоб не було вибуху, допомогти цим родинам/

На виконання соціальних ініціатив Президента України, зазначає заступниця міського голови Світлана Порохня, до штату Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з липня був зарахований 131 фахівець соціальної роботи. Із них 21 отримали своє перше робоче місце. Діяльність цих спеціалістів, наголошує Світлана Порохня, спрямована на підтримку соціально незахищених категорій громадян.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Це діти-сироти, діти - інваліди, багатодітні сім'ї, молоді сім'ї, сім'ї, що опинилися у складних життєвих умовах. Робота спрямована на запобігання проблем, а не на вирішення існуючих проблем/

У своїй діяльності, відзначає Ольга Буднікова, фахівці соціальної сфери вже досягли немалих успіхів.

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Нашими фахівцями виявлено 60 сімей на порозі кризи. Їм надається допомога, здійснюється соціальний супровід сімей/

Спеціально до Дня працівника соціальної сфери Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для своїх фахівців підготував тематичні подарунки.

Стрічка новин